Evden eve nakliyat alanında en önemli konulardan biri kırılacak eşyaların kolilere yerleştirilmesidir. Kırılacak ürünlerin daha sağlam kolilere konması gereklidir. Ayrıca çok fazla kırılacak eşyayı bir araya koymak da doğru değildir. Çok fazla sıkışmayacak şekilde eşyaların kolilere yerleştirilmesi evden eve nakliyat sırasında zarar görmelerini önemli ölçüde engeller. Cam, tabak, bardak, porselen, dekoratif ürünler, ayna vb. ne kadar kırılacak ürün varsa bunları kolilerken bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bu konu da bazı ip uçları vermek gerekirse evden eve nakliyat için koli hazırlarken kırılacak ürünleri üst üste koymak yerine arasına bir katman yerleştirmek daha doğru olacaktır. Kumaş parçası, havlu gibi yumuşak ve gelen darbeleri de emecek ürünler burada en kullanışlı olan ürünlerdir. Belli aralıklar ile bunları kullanmak eşyaların dayanıklılığını arttıracaktır.

Evden eve nakliyat için kırılacak ürünlerden biri de bardaktır. Bardakların kolilere konması diğer eşyalara göre daha zordur. Bu tür eşyalar kırılmaya daha müsaittir. Özellikle yol şartları nedeni ile bardaklarda çatlama, kırılma gibi istenmeyecek sonuçların ortaya çıkması diğer eşyalara göre daha fazladır. Peki, bardaklar nasıl toplanmalıdır?

Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat

Bardakları bir araya getirirken kolilerin içine direkt atmak yerine başka bir kabın içine alarak kolilere yerleştirmek daha güvenli olacaktır. Evden eve nakliyat için hazırlanan kolilerin dışına “KIRILACAK EŞYA” uyarısı yazmak da yine bunların taşınması sırasında ekstra dikkat edilmesini sağlayacaktır. Bardakları taşırken iç içe koymak doğru bir hareket olmayacaktır. Bunlar yol şartlarına bağlı olarak kırılmaya daha müsait hale gelmelerine neden olacaktır. Yine tabak ve porselen ürünlerde olduğu gibi eşyaların arasına bir katman yerleştirmek iyi fikir olacaktır. Bunun illa havlu veya kumaş olması gerekmez. Yumuşak ve darbeyi eşyalara ulaştırmayacak her eşya evden eve nakliyat için hazırlanırken bardakları korumak için kullanılabilir.

Zeynepkamil Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat içinde pek çok nakliyat hizmetini barındırır. Bunların ne kadarının uygulanacağı ise işe göre değişkenlik gösterir. İyi bir nakliyat şirketi bu hizmetlerden hangisine ihtiyaç duyulduğunu bilir. Buna göre bir çalışma yapmak için hazırlanır. Sonrasında en uygun fiyatı belirler. Bu sayede en doğru fiyat aralıklarında evden eve nakliyat yapma fırsatı yakalanır ve hizmeti alçak olan kişiler çok daha avantajlı şekilde taşınır. Şirketimiz bireysel çözümler üretme konusunda İstanbul nakliyat piyasası içinde ilk sıralarda kendine yer bulmaktadır.

Nakliyat Şirketleri

Deneyim ve bilgi ile sizlerin avantajlı biçimde evden eve nakliyat yapmasını sağlamak bizim öncelikli görevlerimizden ve misyonlarımızdan biridir. Seneler içinde çalışmalarımızda her zaman bu tür sizin işinize yarayacak yöntemler ile hizmet sunduk. Sadece kullandığınız ve ihtiyacınız olan hizmetleri size sunarak ekonomik rakamlar ile evden eve nakliyat hizmetini şehrin her tarafına ulaştırdık.