İstanbul evden eve nakliyat sigortalı şekilde yaptırmak eşyaların zarar görmesi halinde bile maddi kayıp yaşamamanızı sağlar. Eşyaların bina içinden taşınması sırasında duvarlara sürtmesi, merdiven boşluklarına çarpması ya da girişlerden geçerken darbe alması gibi sorunlar eskiden çok fazla karşılaşılan problemlerden biriydi. Özellikle büyük eşyalarda bu tür sorunlar ile çok fazla karşılaşılırdı. Bazı büyük mobilyalar sövgülere taşınsa da sökülmeye müsait olmayan ve tek parça eşyalar için bu durumda zarar görme ihtimali artmaktaydı. Bu nedenle sigortalı taşımacılık alanında genleşen çalışmalar yapıldı ve günümüzde yasal olarak da zorunlu tutulmaya başlandı.

Şirketimiz, eşyaların korunması konusunda son derce başarılı işler ortaya koysa da yine de sigortalı evden eve nakliyat yapmaktadır. Bu yasal bir zorunluluk olduğu için şirketimiz her zaman tüm eşyaların teker teker sigorta altına alınmasın sağlamaktadır. Şirketimizce yapılan evden evce nakliyatlarda sigorta bedeli ise alınmamaktadır. Bu da fiyattan da ekstra bir indirme olmasını sağlamaktadır. Sağladığımız uygun fiyatlı nakliyatın temelinde bu gibi ekstra sayılabilecek hizmetlerin, ek ücret gerektirebilecek ve bazı firmalarca talep edilen giderlerin şirketimiz tarafından karşılanmasıdır.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ücretsiz olarak sunduğumuz evden eve nakliyat alanının gerekli uygulamalarından biri de ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet sayesinde eşyaların doğru şekilde alınması sağlanır. Evinizde yapılacak incelemelere nakliyat alanında verilen isim olan ekspertiz ile doğru bir nakliye için olması gereken planlamama öncesinde yapılabilir. Bu sayede nakliye anında gereksiz yere zaman kaybedilmesi engellenir. Eşyaların nasıl taşınacağından bunlar için ne kadar ambalaj harcanacağına, evden eve nakliyat için kaç personel gerekeceğinden bu eşyalar için hangi nakliye aracının daha doğru olacağına kadar bütün detaylar bu sayede belirlenmiş olur. Ekspertiz hizmetinin bu kadar önemli olması tabii ki işin de daha dikkatli yapılması gerekti anlamına gelmektedir. Ekspertiz uygulamasının önemi kadar bunu kimin yaptığı da son derce önemlidir.

Yeşilköy Ekspertiz ile Evden Eve Nakliye

Şirketimizce gönderilen ve ekspertiz uygulaması yapan kişiler uzmandır. Evden eve nakliyata yıllarını vermiş olan ekspertizlerimiz son derece doğru raporlar oluşturmada işinin ehlidir. Uzmanlıklarının yanında deneyimli olmaları da son derce önemlidir ve doğru sonuç almada oldukça etkilidir. Şirketimiz gördüğünüz gibi her açından sizin memnun kalmanızı sağlayacak, en doğru şekilde evden eve nakliyat yapmanızı sağlayacak uygulamalar ile hizmet sunmaktadır. Şirketimizin müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamada kararlı olması her adımda düşünerek hareket etmesini sağlamaktadır.

Firmamızın sunduğu sigortalı evden eve nakliyat ve ücretsiz ekspertiz ile piyasanın çok üzerinde bir kalite ile evinizi taşımanız da mümkündür. Bizimle çalışmak için yine zaman kaybetmenize neden olacak prosedürler ile uğraşmanız da gerekmez. Sadece aramanız nakliyatın başlamasına yetecektir. Talebinizin ardından kısa sürede ilk olarak ekspertiz gönderilecek ve belirlediğiniz bir zamanda nakliye araçları ile personellerimiz eşyalarınızı almak için gelecektir.

Yeşilköy Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat alanında eşyaların korunması birkaç aşama ile mümkündür. Bu aşamaların doğru işkilde yapılması aktar eksiksiz yapılması da önemlidir. Eşyaların durumu da burada yapılacak işlemlerin en olacağını belirler. Örneğin cam gibi kırılacak ürünler için ayrı bir ambalajlama yapılma ve nakliyat aracında ona göre yerleştirme yapılmalıdır. Cam ürünlerin korunmasında bunu yapılması son derece önemlidir. Özellikle bu tür ürünlerin kırılacak ürünler olduğu koli veya ambalaj üzerine belirtilmeli ve buna göre üzerine başka eşya konması engellenmelidir.