İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi sigortalı yapıyoruz. Sigortalı nakliyat evden eve nakliyatın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğinden şirket olarak bu güvenceyi her zaman sizlere sunuyoruz. İstanbul’un köklü nakliye şirketlerinden biri olarak iş ayrımı yapmadan her zaman sigorta konunsa gerekli önemi gösteriyoruz. Yasal olarak da zorunlu olan bu uygulamayı parça taşımacılık, ofis taşımacılığı, evde nev’e nakliyat gibi her alanda uygulamaya alıyoruz. Müşteri memnuniyetine her zaman önem gösteriyoruz. Şirketimizin kurulduğu ilk senelerden bu yana en fazla dikkat ettiği ve bu konuda daha iyisini yapmak için kendini yenilediği konulardan biri de müşteri memnuniyetidir.

Yenikapı Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin bizden ne istediğini zaman içinde çok iyi anlayarak bunu başarmak için gerekenleri aksatmadan yerine getiriyoruz. Firmamızın bu doğrultuda geliştirdiği yöntemlerden biri de kişiye özel planlama yaparak, herkesin kendisine özgü bir hizmet almasını sağlamaktır. Standart paketler nakliyat alanında her zaman doğru sonuçlar vermeyebil. Bu nedenle bazı kişiler için ayrı ve özel paketler yapılması gerekebilir. En basiti ile herkesin evindeki eşya birbiri ile aynı değildir. Kiminde daha fazla eşya varken kiminde daha az eşya vardır.

Yenikapı Evden Eve Nakliye Fiyatları

Ayrıca bu eşyaların modelleri de son derece önelmiş olduğundan ayrı bir şekilde taşınması gerekebilir. Gidilecek mesafe, kullanılacak ek hizmetler, araç secimi ve personel seçimi de yine kişiye özel olarak gerçekleşmelidir. Şirketimizce yapılan bu çalışalar ile herkesin özel hizmet laması sağlanır. Bu hizmetlerin karışığında ise sadece yararlanılan nakliye uygulamalarının faturası çıkartılır. Bu da her anlamda kar elde etmeniz alanına gelir. Çok fazla şişen nakliye tutarlarının nedeni standart paketler ile çalışmaktır. Şirketimiz uygun fiyat ile sizlere ulaşmak istediğinden planlamalarını ve çalışmamalarını öncesinde sizlere uygun olarak düzenler ve teklif olarak iletilir. Teklife onay vermeniz durumunda hemen çalışmamlar tarafımızca başlatılır ve vakit kaybetmeden acil nakliyat ihtiyaçları şirketimizce çözümlendirilir.