Evden eve nakliyat için eşyaların korunması konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir alan da ahşap ürünlerdir. Salon vitrinleri, çalışma masaları, sandalyeler, yemek masaları gibi kırılmaya müsait eşyalar için yine cam ürünlerde olduğu gibi ayrı işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimizde sigorta yaparak eşyaları nakliyesini yaparken aynı zamanda sigortaya gerek kalmayacak şekilde tüm eşyalar için gerekli önlemler de korunmaya alınmaktadır. Eşyaların korunması konusunda cam ürünlere gösterilen hassasiyet genelde mobilyalara gösterilmez.

Evden eve nakliyat tamamlandığında mobilya ürünlerinde görülen ezilmeler, çizikler genelde bu nedenlerdir. Şirketimiz bu tür sorunlar ile karşılaşmanızı önlemek için bütün koruyucu önlemleri kapsayıcı bir şekilde almaktadır. Mobilya ürünlerini kolay taşınabilir hale getirmek için sökme işlemlerini yapmamaktadır. Söküm işlemi yapılırken her eşya en kolay taşınabilir şekline ulaşana kadar de-montajı yapılır. Bu sayede taşırken darbe alma ihtimali ortadan kalkar.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Uzman kadrolarımız ile evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız ve İstanbul’da profesyonel düzeye ulaşan hizmetlerimiz ile bu alanda iddialıyız. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin sorunsuz bir nakliyat geçireceğini öncesinde garanti etmekteyiz. Firmamızın evden eve nakliyat ve eşya depolama gibi alanlardaki tecrübesi zaten bu tür hizmetlerimizin kalitesi hakkında bir fikir edinmenizi de sağlayacaktır. Yaptığım ve hizmet sunduğumuz binlerce kişinin sonrasında hep memnun kalması başarılı bir şekilde evden eve nakliyat ihtiyaçlarına karşılık vermemiz, seçim yapılırken en önde yer almamız anlamına da gelmektedir. Şirketimizce size sunular garantilerden biri de sigortalı nakliyat güvencesidir. Sigortalı nakliyat ne demektir? Bu konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar olabilir.

Kısaca anlatmak gerekirse anlaştığınız nakliyat şirketi eşyaları alırken ve nakliyat aracı ile taşırken; eşyaları yeni evinize çıkartırken ve bunları kurarken yapılabilecek hatalar karşısında size bir belge verir. Bu belge eşyaların zarar görmesi halinde maddi kaybının şirket tarafında karşılanacağını garanti eder. Her ne kadar bu işlerin düzenli ve en korunaklı şekilde yapılması gerekirse de sigortanın yapılması son derece gerekli bir uygulamalıdır. Ayrıca kurumsal bir şirketin zaten sigortasız bir şekilde nakliye yapmadığı da bir gerçektir.

Yenibosna Evden Eve Nakliye

Şirketimiz sigortalı nakliyat konusunda en kapsayıcı hizmeti bulunan ve sizlere geniş bir alanda güvence sunan şirketlerden biridir. İstanbul içi nakliyat konusunda deneyimli ve sigortalı bir şekilde nakliyatlarınızı gerçekleştirmek isterseniz şirketimizin kapısı avantajlı fiyatlar ile sonuna kadar açıktır. Şirketimizin gösterdiği dikkat ve önemi işin en başından sıkı tutarak göstermesi bu denli kaliteli işleri sunmamızın temel nedenlerinden biridir. Firmamız, eşya depolama ve evden eve nakliyat alanında olduğu gibi ofis taşımacılığı, mağaza taşımacılığı ve parça taşımacılık da aynı özen ile hizmetlerini sunmaktadır. Firmamızın sizin için en uygun fiyata gelecek ve tamamen kaliteli himmet almanızı sağlayacak çözüm önerileri üreteceğinden şüpheniz olmasın.

Yenibosna Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Firmamızın kar elde etmek amacından da öncelikli tuttuğu konulardan biri müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sağalmaktır. Bu hem hizmet talanını hem de maddi konuları kapsamaktadır. Bu nedenle senelerdir bu alanda aktif olarak taşımacılık yapsak da kalitemiz her işimizde bir üst seviyeye çıksa da fiyatlarımızın çok makul düzeylerde kalmasını sağlamaktadır. Dönemsel kapmayanlarımız da bunun daha uygun olmasını ve sizlerin çok düşük rakamlar ile şehir içi evden eve nakliyat yapmanız anlamı taşımaktadır. İstanbul nakliyat alanında güvenilir ve sigortalı nakliyat yaptırabileceğiniz şirketimiz ile istediğiniz kanaldan iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal firmalar da dahil olmak üzere, herkese üst düzeyde hizmet sunmak hedefi ile bu alanda büyümeye de devam etmekteyiz.