Asansör sistemi ile hem eşyalar alınabilir hem de çıkartılabilir. Bu iki alanda da zaman bakımından önemli bir kazanç elde edilmesi de mümkün hale gelmektedir. İstanbul evden eve nakliyat yaptırmadan önce binanınız asansör sistemine uygun olup olmadığı ya da gidilecek adreste asansör sisteminin kurulup kurulamayacağı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Yayla Evden Eve Nakliyat

Firmamız asansörlü evden eve nakliyat için asansör sistemi kurmadan önce binanı buyan uygun olup olmadığını öncesinde inceler. İncelemelerin sonunda binacının ne durumda olduğu ekspertiz sayesinde belirlenir. Bazı binaların dış bölümü asansörün güvenli kurulumu için yeteri kadar geniş değildir. Aynı şekilde düz bir alan gerektiğinde özellikle bahçe bölümü geniş olan ve asansör kurulumuna izin vermeyen binalarda bu durum daha önemli bir hale gelmektedir. Tüm buyanların belirlenmesi için öncesinde ekspertiz hizmeti sunmaktayız. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sunan ve bununla birlikte ücretsiz ekspertiz gönderen nakliyat şirketimiz, sizlerin zaman kaybetmemesi için ve daha kaliteli bir şekilde evinizi taşımanız için ekspertiz hizmetlerinin karşılığında ücret almamaktadır.

Yayla Evden Eve Ekspertiz

Ekspertiz ile şehir içi evden eve nakliyat yaptıracağınız şirketimiz ile çalışmanız size farklı yasal güvenceler de sunmaktadır. Her şeyden önce firmamız yasal olarak evden eve nakliyat yapmaktadır. Firmamızın nakliyat alanında kurumsal bir yapıda olması hizmetlerimizi sunarken belli standartları korumamız anlamına da gelmektedir. Nakliyat alanında iletişim kurabilmek ve istendiğinde bir muhatap bulabilmek son derece önemlidir.

Bu nedenle kurumsal şirketler her zaman daha uygun dur ve istenildiği zaman muhatap bulunabilir. Ayrıca yasal olarak nakliyat yapma kaydı bulunduğundan olası bir sorun karşısında yasalarla da haklarınız koruma altında kalmış olur. Şirketimiz evden eve nakliyat ve eşya depolama alanlarında hizmet sunarken, kurumsal yapısını seneler öncesinde tamamlamış ve garantili hizmet sunan İstanbul nakliyecilerinden biridir. Siz de güvenlikli ve profesyonel bir şekilde yeni evinize taşınmak isterseniz sabit hatlarımızdan ya da cep telefonu numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.