Kurumsal şirketler evden eve nakliyat için sigortalı nakliyat, ekspertiz hizmeti gibi nakliye kalitesini ve güvencesini arttıran detaylı hizmetler için ücret bedeli yansıtabilmektedir. Bireyse çalışanlar ise bu tür hizmetleri sunmadığından ya da kurumsal düzeyde yapmadığından daha nakliyat fiyatları bakımından daha düşük görünür. Ancak bu belirttiğimiz iki konu sizlerin evinizi taşırken ne kadar konforlu alanda kalacağınız ne kadar zahmetsiz bir şekilde evinizi taşıyacağınızı belirler.

Vefa Evden Eve Nakliyat

Örnek vermek gerekirse ekspertiz olmadan işlerin olması gerekenden yavaş ilerlemesi beklenebilecek bir durumdur. Telefonda yaptığınız görüşmelerde eşyalar hakkında Bilig verdiğinizde şirketler buna göre hazırlık yaparak gelir. Ancak evde ne kadar farklı eşya olduğu, beyaz eşyaların durumu, cam ve mobilyaların sayısı gibi detaylar karşısında tam bir bilgi edinilmezse bazı sorunlar çıkabil. Bunlardan biri yeterli ambalajın bulunmamasıdır. Eşyaların bazıları evden eve nakliyat için getirilen ambalajların yetersiz olmasından kabaklı boşta kalkabilir. Boşta kalan eşyalar kırılmaya, ezilmeye ve hasar almaya daha müsait konuma gelir.

Vefa Evden Eve Nakliye

Bunun dışında getirilen ambalajın yetersiz olması durumunda tüm eşyalar olması gerekenden daha az malzememe kullanılarak ambalajlanır. Bu da istenmeyecek ve zarara yol açacak sorunlardan biridir Şirketimiz ekspertiz hizmetini sunan kurumsal yapılardan biridir. İstanbul nakliyat şirketleri arasında kurumsallığı ile tanınan firmamızda ekspertiz konusuna bu gibi istenmeyecek sorunların yaşanmaması için son derece dikkatli davranılmaktadır. İstisna gösterilmeden evden eve nakliyat alanında her zaman gönderilmektedir. Karşılığında ise ücret talep etmemekteyiz. Ekspertiz ücretsiz olduğunda bunu herkesin almasını sağlamaktayız ve herkesin üst kalitede hizmet almasını amaçlamaktayız.

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için her zaman bir telefon yeterlidir. Telefon ile hangi semte gideceğiniz, hangi semte gittiğinizde ne gibi bir yöntem ile evinizin taşınması gerektiği gibi detayları öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde merak ettiğiniz soruları da yine telefonda sorabilirsiniz. Yetkililerimiz evden eve nakliyat alanındaki deneyimlerini sorularınız yanıtlamada kullanırken, alacağınız hizmeti detaylarını daha işin başından öğrenmenizi ve buna göre bir karar vermenizin önünü aç açacaktır. Şirketimizde her işlem şeffaflıkla ve net biçimde yapılır Sunulacak hizmetler öncesinde net olarak belirlenir ve çalışmalar bu şekilde ilerletilir.