Evden eve nakliyat alanında sık gelen talepler biri de paketlemiş evden eve nakliyat olmaktadır. Sizlerden aldığımız ev taşıma taleplerinde eşyaları paketlemek için malzemesi olmayan ve bulmakta zorluk yaşayanlar bizden paketlemeli taşımacılık talep etmektedir. Bu kadar çok kişinin istediği bir hizmeti senelerdir sunan şirketimiz, en doğru şekilde eşyalarınızı paketleyerek taşımaya uygun hale getirmektedir.

Vaniköy Evden Eve Nakliyat

Ekiplerimiz uygun ve doğru nakliyeciliğe uygun şartlarda eşyaları paketlerken aynı zaman en kaliteli malzemeleri tercih etmektedir. Kullandığımız ambalaj malzemeleri piyasada satışta bulunan ve ülkenin en kaliteli malzemelerinden üretilen ambalajlardır. Su geçirmez olmaları bize her mevsim bunları kullanmamamız konusunda da yardımcı olmaktadır. Eşyaların korunmasını sağlamada kullanıla ambalajların önem çok fazladır. Özellikle beyaz eşyaların korunması konusunda ciddi şekilde faydalı olmaktadır. Bunlar haricinde pahalı elektronik cihazlar için köpük veya benzeri koruyucu malzemelerle de dayanıklılığını arttırmaktayız. Bizim  çalışma mantığımız ile her şeyi en üst dizeyde gerçekleştirmek sizin daha iyi koşullarda taşınmanızı sağlamak vardır.

Vaniköy Evden Eve Nakliye

Sigortalı evden eve nakliyat size nakliyat şirketleri tarafından sunulan en önemli güvencelerden biridir. Dünyada gelişen nakliyat alanı, birçok kişinin nakliyat şirketleri ile hem evini hem de ürünlerini taşıması hizmet sunan şirketlerinde gelişmesini zorunlu hale getirmiştir. Sigortalı nakliyat da dünyada kullanılan ve evinini taşıtacak olan insanlara sunulan güvencelerden biridir.

Profesyonel bir çalışmanın da gereklerinden biridir. Bu doğrultuda evinini taşıtan insanların eşyalarında bir hasar görülmesi, bazı eşyalarının bozulması ve nakliyata bağlı olarak gelişen her maddi kayıp telafi edilmiş olur. Bu tür detaylara çok önem verilmese de nakliyat tamamlandığında olası bir olumsuzlukta yasal olarak maddi kaybın önlenmesi sizler için çok gereklidir. Şirketimizde sigortalı nakliyat bulunmaktadır. İstanbul sigortalı nakliyat yapan şirketimizde eşyaların durumu ne olursa olsun sigorta kapsamına alınır. Bunun yapılması sırasında eşyaların detaylı incelemesi de gerçekleştirilir ve her ürün sigorta kapsamına alınır.