Firmamız ile güven içinde nakliyat yapmanız son derece kolaydır. Karmaşık sistemler ve uygulamalar ile uğraşmadan, eşyaların durumundan endişe etmeden evinizi taşımak basittir. Şirketimiz ile çalışanların çok iyi bildiği gibi hangi eşya olursa olsun hangi modelde olursa olsun her biri özenle nakliye araçlarına götürülür. Eşyaların her biri için özeni hareket edilir. Bunların hepsi sigorta kapsamına alınır. Evinizdeki maddi olarak en ucuz eşyadan antika ürünlere kadar, pahalı elektronik ürünlerden ufak biblolara kadar tüm ürünler yüksek güvenlik standartlarında yeni evinize ulaştırılır. Firmamız deneyim ve uzmanlığı sayesinde İstanbul şehir içi nakliyat alanında bunu garanti edebilen kurumsal şirketlerin başında gelmektedir.

Tünel Şehir İçi Nakliye

Çok önceleri başladığımız nakliyata şu an daha geniş kitlelere ulaşarak, uygun fiyat avantajlarımız ile devam etmekteyiz. Fiyatlarımızın uygun olması bu konuda tercih eden müşterilerimizin de kaliteli hizmete uygun rakamlar ödeyerek eviniz taşıması anlamına gelmektedir. Firmamızda sunulan hizmetlerin maddi karşılığı genel piyasa içinde yüksek olsa da firmamızın politikaları gereği ciddi şekilde indirimler ile herkese hitap etmektedir. İsterseniz evinizi taşıtın isterseniz şirketinizin içinde mağazaların taşınması konusunda en güvenilir ve uygun fiyatları yerlerden biriyiz.  Bu tür kampanyalarımız sene boyunca devam etmektedir. Kampanyalarımızı web sitemizden takip edebileceğiniz gibi arayarak da dönemsel indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Kurumsal şirketlere sunduğumuz yenilikçi paketler, nakliyat yöntemleri ve indirimler ile sene içindeki tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel ve uygun fiyata çözüm bulabilirsiniz.

Tünel Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Eşya depolama ve şehir içi nakliyat konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunda Tuğcular Nakliyat uzman kadrosu, profesyonel taşıma tekniklerine sahip imkanları ve araçları ile yardımcı olmaya hazırdır. İstanbul içi nakliyat ihtiyaçlarına anında cevap vermek şirketimizin ilk amaçlarından biridir. Ev taşımak inç günlerce beklemek, nakliyat başladıktan sonra adrese ulaşması için saatlerce zaman kaybetmek kimsenin isteyeceği bir şey değildir. Şirketimiz buyun için müşterilerimizin vaktinden çalmamak için planlı şekilde ve anında nakliyat çözümleri üretmektedir.