Evden eve nakliyat ücretleri belirlenirken hangi hizmetlerin alındığı, ne kadar yol gidileceği, evdeki eşyaların ne kadar fazla olduğu, hangi taşıma yöntemi kullanılacağı (asansör sistemi) gibi farklı değişkenlerin belli olması sonucunda netleştirilir. Bunlar dışında şirketimizin de müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan paketlemeli taşımacılık da alınırsa buna göre bir fiyatlandırma yapılır.

Paketlemeli taşımacılık sayesinde evden eve nakliyat dönemi daha hızlı ve kolay şekilde ilerletilir. Tabii ki öncesine doğru şekilde eşyalar kolilere yerleştirilir ve sağlamlaştırılırsa yine aynı şekilde işlemlerin hızlandırılması sağlanabilir. Evden eve nakliyat bu gibi detayların sonucunda bir teklif olarak iletilir ve şirketimizce onay vermenizin ardından aynı gün tüm süreç başlatılır. İstanbul içi nakliyat hizmetlerimiz şehirde bilinen ve birçok kişinin de güvenli ve profesyonel bularak seçtiği firmamız, gün geçtikte daha da kusursuz nakliyat yapmaya devam etmektedir.

Taşlıtarla Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat yapılırken eşyaların alınması ve araçlara yüklenmesi özenli şekilde yapılmalıdır. Bu en basit kuraldır ve gerekli özen gösterilmediğinde eşyaların zarar görme ihtimali doğacaktır. Görevlendirdiğimiz ekiplerimiz, bu konuda dikkati bir an olsun bile elden bırakmaz. Evden eve nakliyat hizmeti sunarken şirketimizin de politikaları gereği her şey kuralına uygun ve düzenli şekilde yapılır. Buna personellerimizin de başarılı çalışmaları eklendiğinde ortaya müşterilerimizin tam olarak memnun kaldığı bir hizmet çıkar.

Şehir içi evden eve nakliyat uzman ve deneyimli ekiplerce yapıldığında fiyattan önemli ölçüde tasarruf edilir. Uzman ekipler en doğru yöntemleri ve nakliyat araçları modelini belirleyeceği için fiyatlarda şişme olmaz. Bu sayede sizlere daha ekonomik rakamlar sunabilmekteyiz.

İstanbul İçi Nakliyat Fiyatları

İstanbul içi evden eve nakliyat fiyatları bakımından piyasa incelendiğinde bizim düzeyimizde profesyonel ve kurumsal olan şirketler arasında en uygun fiyatlara sahip olduğumuz görülebilir. Şirketimizin edindiği ilkeler ile kaliteli hizmeti herkesin almasını ve bunu uygun fiyata almasını amaçlayarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Vakit kaybetmeden bize ulaşmanız kampanyalarımızdan yararlanmanız halinde gerçekten uygun fiyata, gerçekten indirimli fiyatlarla evden eve nakliyat yapabilirsiniz.