Evden eve nakliyat yaptırırken ne gibi hazırlıklar yapılmalıdır? Eşyaların zarar görmemesi için ne gibi önlemler almak gerekir?

Evden eve nakliyat kendi içinde farklı uygulamaları barındırır. Burada nakliyat şirketi tarafından alacağınız hizmetin ne olacağı da öncesinde yapılacak işlemleri belirleyecektir. Bunların kesin olarak ayarlanması daha iyi bir nakliyat denenimi yaşamanız anlamına gelecektir. Eşyaların korunması için nakliyat şirketlerinin payının fazla olması bir gerçektir ancak bazı önlemlerin de öncesinde alınması ciddi avantajların doğmasına imkân verecektir.

Talimhane Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat için eşyaların alınmasından önce evin toparlanması ile bu süreç başlar. Eşyaların korumasının sağlanması için bu andan itibaren gereken özen hizmeti alan kişiler tarafından da sağlanmalıdır. Örneğin kırılacak eşyaların toparlanması sırasında bunları uygun şartlarda bir araya getirmek gerekir. Çok fazla yığın haline getirmek, bir koli içine çok fazla kırılacak eşyayı koymak, farklı sorunların çıkmasına neden olacaktır. Bu sadece o pakette olan ürünleri değil, yolda diğer ürünleri de etkileyecektir. Bu nedenle eşyaları paketlerden mutlaka dikkatli davranın ve kırılacak ürünleri birbirini çok fazla baskılamayacak şekilde yerleştirin.

Şirketimiz bu tür kırılacak ürünler için ayrı bir ambalajlama tekniği kullanarak çalışmaktadır. Ürünün az – çok olması, değerli ya da ucuz olması önemli olmadan tüm kırılacak koliler ayrı şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Deneyim ve bilgimiz sayesinde nakliyat araçları içinde devrilmeyecek ve başka eşyalara zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmesi ekiplerimizce yapılır.

Talimhane Evden Eve Nakliye

Kolileri hazırlarken içinde kırılacak ürünler varsa, koli üzerine bir uyarı yazmak daha da iyi olacaktır. Bu taşınma öncesinde alınması gereken önlemlerden biridir. Yazarken kullanacağınız kalemin görünebilir şekilde yazabilmesi de gereklidir. Aynı şekilde çabuk çıkmaması ve nakliyat bitene kadar koli üzerinde kalması gereklidir. Bunun için keçeli kalem kullanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizden biri de paketlemeli taşımacılıktır. Bu yöntem ile eşyalarınızın tümü ekiplerimizce uygun şekilde paketlenir. Bu en korunaklı Evden eve nakliyat yöntemidir. Her işin uzmanı tarafından yapılması daha iyi sonuçların alınmasını da doğal oalrak sağlayacaktır. Çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirdiğimiz paketlemeli Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon ile görüşme yapabilirsiniz.