Sigortalı Evden eve nakliyat Tuğcular Nakliyat olarak uzun senelerdir gerçekleştirdiğimiz bir uygulamadır. Sigorta kapsamına alarak gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlar sayesinde daha henüz işin başında yasal olarak sizlere güvence vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık mutlaka sizlerin alması gereken ve çalışmalarınızda talep etmeniz gereken bir uygulamadır. Şirketimiz, sizlerin evrensel nakliyat standartlarında hizmet almanız için her prosedürü yerine getirmektedir. Bunlardan biri olan sigortalı nakliyattır. Sigortalı, yasal şartları yerine getiren, nakliyat kurallarını harfiyen uygulayan şirketimiz, bunlar karşısında da çok ekonomik fiyatlar vermektedir. Bu fiyatlar ile hem daha uygun şartlarda nakliyat yapabilir hem de yine hizmet kalitesinden ödün vermeyen şirketimizin uzman kadrosu ile sevkiyatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tahtakale Evden eve nakliyat

Sigortalı Evden eve nakliyat yaptırmanın en büyük katkısı özellikle şehirler arası nakliyat gibi uzun yollar karşısında eşyaların güvence içinde olmasıdır. Yol uzadıkça eşyaların hasar görme riski artmaktadır. Özellikle yol şartları göz önüne alınmadan araç içine yerleştirme yapılırken gösterilmeyen özen sonrasında darbe almak, eşyaların birbirine çarpma, devrilme gibi problemler en fazla alına şikayetlerdir. Bunların önleminin alınması tabii ki ilk seçenek olmalıdır. Eşyalara sigorta yapılıyor diye özensiz çalışmak doğru olmayacaktır. Müşteri memnuniyeti açısından da bu son derece önemlidir. İşlerin yolunda yürümesi, sonrasında nakliyat süreci dışında başka işlemler ile uğraşılmaması bir Evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini belirlemektedir.

Tahtakale Evden Eve Nakliye

Şirketimiz, sigortalı nakliyat yaparken gereken diğer tüm koruyucu güvenlik önlemlerini almaktadır. İşimizi şansa bırakmadan tüm eşyaları en korunaklı olacak biçimde henüz araçlara indirmeden ambalajlamada güvenlik desteği verilir. Eşyaların devrilmeyecek ve birbirine zarar vermeyecek şekilde nakliyat araçlarına yerleştirilmesi ise diğer bir önemli konudur. Bu eşyaların ne kadar uzun yol gidilirse gidilsin devrilmemesini sağlar. Bunun için nakliyat Arcalarının da doğru seçilmesi ve gerekli kapasitede olması gerekir. Eşyaların hacminin altında bir nakliyat aracı seçmek yine darbelerin alınmasına ve zararın ortaya çıkmasına neden olacaktır. Şirketimiz araçları sayesinde eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Evden eve nakliyat için en uygun araçlar bünyemizde yer almaktadır. Ne kadar fazla eşyanız olursa olsun bunları Arcalarımız ile yeni evinize taşıyabilirsiniz.