Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı yaptırırken en fazla dikkat gerektiren konulardan biri de cam ve kırılabilecek eşyaların korumasının sağlanmasıdır. Taşınma süreçlerinde en fazla zarar gören ürünler genelde bunlar olmaktadır. Eşyaların cam kısımları, ofislerdeki cam bölmeli duvarlar, vitrinler, evdeki porselen, bardak ve tabak gibi hassas ürünler bu kategori içine dahil edilebilir. Bunların taşınmadan önce güzel ve korunaklı şekilde bir paket içine sabitlenmesi gerekir. Eşyaları taşımada kullanılan ürün genelde koliler olduğundan, sağlam ve deforme olmamış koliler kırılabilecek ürünler için kullanılmalıdır.

Sulukule Evden eve nakliyat

Cam ürünlerin taşınması yapılırken alınacak diğer bir önlem de camların tümünün aynı yerde toplanarak taşınmasıdır. Bu işlemi kendiniz de yapabileceğiniz gibi nakliyat firması ekipleri tarafından da yapılmasını talep edebilirsiniz.

Nakliyatın içinde, araçta, yol ve tekrar bunların evlere çıkartılmasında da korumasının sağlanması için ayrı şekilde çıkartılan camların yine sağlam ambalajlara sarılması gereklidir. Bu gibi basit önlemler ile Evden eve nakliyat ve ofis, büro taşımacılığı yaptırırken cam vb. ürünlerin kırılması engellenebilir.

Firmamız, bir şeytanın nasıl taşınacağı, hangi önlemler alınarak korumasının arttırılacağını bilen personeller ile çalışmaktadır. Ekip içerisinde yer alan ve taşıma yapan herkes eşya modellerine özgü ambalajlama ve ekstra koruma getirecek uygulamaları hayata geçirmektedir. Sizden talep gelmeden yapılan bu uygulamalar ile eşyaların kırılması engellenirken aynı zamanda Evden eve nakliyat hizmeti kalitesi de artmış olur.

Şirketimiz, müşteri memnuniyeti bakımından nakliyat alanında başı çeken yerlerden biridir. Bu kapsam yaptığımız çalışmalar ile yükseldiğimiz yerde kalmayı başarmış durumdayız.

Sulukule Evden Eve Nakliye

Farklı alanlarda devam eden nakliyat hizmetlerimiz sayesinde ürünlerini taşıtmak isteyen, evini taşımak isteyen, parça eşyalarını göndermek isteyen herkese uygun fiyat ile destek olduk.

Uygun fiyatlara çalışmamızın yanında nakliyat kalitesini her zaman korumayı başardık. Önce iş anlayışı ile hareket ettiğimizden ilk olarak nakliyatın iyi geçmesi, problem çıkmaması gereken ne varsa yaptığımızdan, eksiksiz bir Evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Bizimle çalışmak isteyen herkesin taşınmasında yardımcı olmak, bunu yaparken ekonomik olarak da avantaj sunmak şirketimiz ilkeleri arasındandır.