Parça taşımacılık olarak hizmet almak isteyen müşterilerimiz indirimli ve cazip fiyatlar ile bunu gerçekleştirebilir. Firmamızın birkaç parça eşyayı veya büyük eşya gruplarını doğru taşıyacak, koruyacak yöntem bilgisi ve donanımsal yeterliliği her zaman vardır. Şirketimiz, bir eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilerek buna uygun bir nakliyat çözümü sumaktadır. İsterseniz eşyalarınızı özel araçlarla da şirketimizce taşıtabilirsiniz.

Firmamızda kurumsal veya bireyse fark etmeden herkesin çeşitli yolları tercih edeceği, üstün hizmet garantili çözümler bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak ve kendiniz için en doğrusu hangisi ise onu belirlemek için telefon da bilgi alabilirsiniz. Sorularınızın cevabını bulabileceğiniz gibi ekip arkadaşlarımızın size sunacağı indirimli ve alternatif nakliyat yöntemleri içerek paketleri de değerlendirebilirsiniz.

Sultanahmet Evden Parça Taşımacılık

Parça taşımacılık olarak şehir içi nakliyat ve şehir dışı olmak üzere iki kanalda da aktif olarak hizmet vermekteyiz. Fiyatları daha uygun hale getirdiği için eşyası az olan kişilerden alınan ürünler, aynı güzergâh üstünde nakliyat ihtiyacı olan kişiler ile aynı araçta taşınır. Bu Evden eve nakliyat alanında eşyası büyük nakliyat araçları için kısmen az gelen kişiler ile 1-2 eşyası olanlar için çok ideal bir çözümlemedir. Bu şekilde herkesin eşyası istediği yere ulaşırken, her iki tarafta indirimli şekilde bu ihtiyaçlarını karşılar. Firmamız, kendi politikasında zaten indirimli ve avantajları fiyat tarifeleri uygularken, bir de parça taşıma yöntemi ile bunu daha da uygun hale getirmek mümkündür.

Sultanahmet Evden Eve Nakliye Şirketi

Evden eve nakliyat için eşyalarınızın bir aracı tam oalrak doldurması mümkündür. Ancak bazı durumlarda araçta belli oranda boşluk kalabilir. İsterseniz aracı bu şekilde de tutarak eşyalarınızı yeni evinize ulaştırırsınız. Farklı bir seçenekte ise fiyat indirimi de yakalayarak daha da uygun fiyatla parça taşımacılık yaptırabilirsiniz. Sizinle aynı yol üzerinde olan ve az eşyası olan kişiler ile aracı ortak kiralayabilirseniz. Bu maddi oalrak önemli bir kazanç getirirken aynı zamanda parça taşımacılık için özel indirimlerden de yararlanmanız demektir.