Evden eve nakliyat fiyatları içinden bakarak firma seçimi yapmak yerine seçilecek şirketin tecrübelerine ve profesyonelliğine bakmak daha doğru olacaktır. Evden eve nakliyat talebi çok olan, buna bağlı olarak da alanda hizmet verenlerin de çok olduğu bir nakliyat sektörüdür. Klasik yöntemler ile eşyaları bir yerden alıp başka bir yere göndermek aslında kolay bir iştir. Bunun sonucunda elde edilecek kazanç bazıları için daha önemlidir.

Tuğcular Nakliyat, ilk olarak işini iyi yaparak müşterilerini memnun etmeye çalışır. Bu alanda çalışmalarını yaparak kendini geliştirmeye devam eder. En büyük farkımız, yenilikleri ve gelişmeleri takip edip, var olan nakliyat standartlarını her dönem yukarı çıkartmaktır. Şirketimiz evden eve nakliyat çalışmalarında gösterdiği başarının kaynağı da budur; klasik yöntemleri yeni gelişimler ile birleştirmek ve en iyisini müşterilerimize sunmak.

Evden eve nakliyat belirttiğimiz gibi klasik yöntemler ile ve düz mantıkla basittir. Eşyaların evden alıp başka bir eve götürmek temeline dayanır. Özellikle bu şehir içi nakliyat için daha da kolay hale getirilebilir. Yol uzun olmadığından dayanıklı ve bakımlı araçlar yerine daha basit ve eski tip araçlarla da nakliyat yapılabilir. Peki bu ne kadar verimli olur? Alınan hizmetin bu şekilde olması verilen ücretin karşılığı olur mu?

Soğanlık Sigortalı Evden eve nakliyat

Alınan hizmetin karşılığında verilen ücret o hizmeti karşılamıyorsa piyasaya göre ucuz olsa da aslında pahalıdır. Önemli olan verilen ücretin üzerinde bir hizmet alabilmektir. Nakliyatın dışında da olan sektörler için bu geçerlidir. Ucuz ancak profesyonel olmayan evden eve nakliyat sonucunda eşyaların kırılması, kaybolması, kısa sürede bitecek işlemlerin günlere uzaması gibi aksaklıklar aslında sonrasında ek giderlerin oluşmasına neden olacağından başlangıçtaki fiyattan çok daha fazlası  ödenmiş olur.

Nakliyat fiyatları

Şirketimiz ile nakliyat yaptırmak, yaptığınız ödemenin çok üzerinde hizmet alacağınız anlamına gelir. Zaten uygun, ekonomik nakliyat fiyatları sunan şirketimiz ile kampanyalardan da yararlandığınızda çok ciddi indirim kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu indirim ile birlikte ve politikalarımızın düşük fiyat olması sebebi ile zaten sunduğumuz hizmetlerin yanında çok ucuz meblağ ile evden eve nakliyat yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz içinde sigortalı nakliyat, ekspertiz hizmeti, ambalajlama vardır. Bunlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca bu uygulamalar nakliyat güvencesidir ve sonrasında ek bir maddi yükümlülük altında kalmayacağınızın yasal olarak da belgesidir. Ayrıca donanımlı araçlarımızın yakıt tasarrufu sayesinde düşük nakliyat masrafları nedeni ile standartlara göre rakamları daha da ekonomik tutabilmekteyiz.

Asansörlü Evden eve nakliyat

Günümüzün tercih edilen yöntemlerinden biri de asansörlü evden eve nakliyat uygulamasıdır. Bu giderek artan bir talep haline geldiğinden şirketimiz yıllardır kullandığı bu sistemi daha da yaygınlaştırmak için İstanbul içinde anında temin edilebilecek kadar asansör sistemin sahiptir. Günlük nakliyat işimiz ne kadar olursa olsun, birçok talebi karşılayacak donanımlı asansör sistemlerimiz vardır.

Asansör sistemi haricinde evden eve nakliyat içinde gerekecek yardımcı ekipmanlar da fazlası ile mevcuttur. Her nakliyede yeteri kadar hatta fazlası kadar ambalaj, paket, nakliye aracı, naylon gibi temin edilerek adrese gidilmektedir. Adrese ulaşıldığında ve iş başladığında “şu malzeme eksik” “şu yanımızda değil” bahaneleri bu sayede duyulmuş olmaz. Şirketimiz çalışmalarında hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Her şey belli bir düzen içinde yapılır ve nakliyat sırasında herhangi problem yaşanma ihtimali kalkar.