Tuğcular Nakliyat parça eşya taşımacılığı bir ya da birden fazla eşyanın daha uygun ve ekonomik şartlar altında sevkiyatının yapılmasına olanak sağlar. Firmamızın izlediği parça taşımacılık politikalarında planlama ve düzenli çalışma her zaman öncelik olarak belirlenmiştir. Parça taşımacılık hakkında daha önceden bilgi olmayanlar olabilir. Daha ufak çapta eşyalar için kargo şirketlerini tercih edenler, nakliyat şirketlerinin bu hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi olmayabil. Ancak bu tür eşyaları özellikle şehir içi nakliyatta nakliyat şirketleri ile yapmak çok daha karlıdır.

Maddi kolaylık ve hız açısından getirisi oldukça fazalar olan bu yöntemi kullananların sayısı da gün geçtikte artmaktadır.

Sıracevizler Parça Eşya Taşımacılık

Maddi olarak daha rahat olması ve ülkemizde de yaşam alanlarının genişlemesi nedeni ile parça taşımacılık sektörü giderek büyümektedir. Öceler sadece şehir içi nakliyatın bir parçası olarak görülse de bugün şehirler arası nakliyenin de ciddi bir kolu haline gelmiştir. Şirketimiz bu doğrultuda yenilenmeye ve gelişime kendini açarak parça taşımacılık hizmetlerini ülkenin eh tarafına götürecek kapasiteye ulaşmıştır. İster İstanbul içinden isterseniz başka bir şehirden bize ulaşmanız ve bu hizmeti almak istediğinizi söylemeniz durumunda çok kısa sürelerde işlemleriniz gerçekleşir ve eşyalarınız, ürküleriniz veya ne göndermek isterseniz çok kısa sürede adrese teslim edilmiş olur.

Sigortalı nakliyat

Parça taşımacılık önemli bir nakliyat kolu olmasının nedenlerinden biri de ekonomik olması kadar süre açısından da karlı olmasıdır. Alternatif yöntemler ile birkaç gün sürebilecek şehir içi nakliyat, nakliyat firmaları ile gerçekleştiğinde aynı gün içinde tamamlanır. Bu da önemli bir zaman kazancı anlamına gelir. Evden eve nakliyat ya da ev eşyalarının parça taşımacılık olarak yaptırılmasında bu aradaki zaman göz ardı edilebil. Eşyaların birkaç gün geç teslim edilmesi kullanıcılar tarafından umursanmayabil. Ancak özellikle ürün taşımada, sanayi malzemeleri ya da iş hayatını etkileyecek ürünlerin sevkiyatında hız son derece önemlidir. Bu noktada kurumsal firmalar bir ürün ya da iş ile ilgili birkaç parça eşyasını göndermek istediğinde bunun anında gerçekleşmesiniz arzular. Bunda da haklıdırlar. Çünkü kaybedilen zaman işin duraksamasına veya tamamen iptal olmasına neden olabilir.