Sigortalı taşımacılık her nakliyat için uygulanacak bir yasal zorunluluktur. Yasalar gereği bir nakliyat şirketi her işinde mutlaka aldığı ürünler kadar sigorta yapmak durumdadır. İster bir eşya alınsın ister 3 katlı bir evin eşyaları ülkenin diğer ucuna götürülsün, sigorta yapılması gerekmektedir. Genelde evden eve nakliyat ve sanayi ürünlerinin taşımasında bunun yapıldığı düşünülse de bu doğru değildir. Aynı şekilde ofis taşımacılığı, parça taşımacılık ve eşya depolama gibi alanlarda da yapılması şarttır. Şirketimiz yasaların da zorunlu kıldığı sigortalı taşımacılık için gereken tüm şartları bire bir yerine getirmektedir. Bu kapsamda hangi işi alırsak alalım ona bakmadan herkese sigorta güvencesi ile hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamaktayız.

Fıstıkağacı Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık ofisler ve fabrikalar için daha ciddi bir önem arz etmektedir. Bu tür yerlerde mekanik ürünlerin fazla olması nedeni ile hizmet alan kişilere sigorta güvencesi verilmesi, kafaların rahat etmesi ve güven duygusunun oluşması bakımından gerekmektedir. Sigorta yapıldığında bu tüm süreci içine almalıdır.

İlk eşya yerinden kaldırıldığında sigorta devreye girer. Bu noktadan itibaren son eşya yeni adreste yerleştirilene kadar, son vida montajlanana kadar devam eder. Bu süreç içinde gelişecek olumsuz olaylarda ise maddi güvence bu sigorta ile sağlanır. Şirketimiz, fabrika ve ofis taşımacılık için sigorta yapan firmalardan biridir. İstanbul’dan sürdürdüğümüz çalışmalarımızı ülke geneline yayarak, her şehirden nakliyat ihtiyacı olan insanlara sigortalı taşımacılık sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat için de sigorta son derece önemlidir. Özellikle antika ürünlerin fazla olduğu, cam ürünlerin fazla olduğu evlerde sigorta müşterilere verilebilecek en büyük güvencelerden biridir. Şirketimiz, sigortalı taşımacılık yaparken, tüm eşyaları bunun içine dahil etmektedir.

Bazı kargo firmaları ve nakliye firmaları pahalı ürünleri taşımak istemezler. Bununla birlikte taşıyanlar ise sigorta dışında tutabilirler. Bu tür bir durumda en önemli ve değerli eşyanız koruma dışında kalır. Gerekli tüm önemler alınsa da ters bir durum karşısında maddi kayıp düşünülenden fazla olur. Firmamız ile çalışmanız halinde sigortalı taşıma ayrıcalığı ile güvenle tüm eşyalarınızı naklini yaptırabilirsiniz.