Evden eve nakliyat asansör ile yapıldığında daha hızlı şekilde tamamlanır. Bu nedenle her geçen dönem asansör ile taşıma yapılan iş sayısı artmaktadır. Tüm piyasada bu durum böyledir ve Tuğcular Nakliyat olarak şirketimiz de bu konuda aldığı taleplerde artış olduğunu görmektedir. Müşterilerimizin özellikle talep ettiği asansör sistemi ile eşyaların daha güvenli çıkartılması mümkün hale geldiğinden, eşya sahipleri bu yönde isteklerde bulunmaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini de şirketimizde bulabilirsiniz. Bunun için yine ekonomik olarak düşük tutarlar ile asansör sistemi tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat şirketi olarak güvenli ve uzman nakliyatın adresiyiz. Bu alandaki başarılarımız, sunduğumuz imkanlar ve uyguladığımız kurumsal politikalar ile başarılarımızı giderek arttırmaktayız. Donanımsal olarak kendimizi giderek büyütmekteyiz. Nakliyat alanına kazandırmadığımız yenilikler sayesinde sizlere daha niteli şekilde hizmet sunabilmekteyiz.

Evden eve nakliyat yaptırırken çalıştığınız firmaların CV olarak güçlü olmasına dikkat edin. Nakliyatın en büyük başarısı dışarıdan görünüm değil, önceki işlerde gösterdiği performanstır. Bu noktada kullanıcı yorumları, daha önceden hizmet almış kişilerin ger dönüşleri her zamma daha değerlidir. Şirketimiz bu noktada aldığı geri, dönüşler ile evden eve nakliyat içinde ne kadar sağlam bir yerde olduğu görülmektedir. Bu kapsamda bunun sorumluluğu ile giderek daha iyi nakliye gerçekleştirmek için de çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Amacımız dahilinde sürekli daha iyi hizmet nasıl sunarız, en iyi nakliyat nasıl yapılır üzerine araştırmalar yaparak teknolojiyi de işlerimize dahil ediyoruz.

Nakliyat fiyatları

İstanbul şehir içi nakliyat fiyatları öğrenmek için 0532 305 4549’u arayarak ön bir bilgi alabilirsiniz. Firmamız yetkilileri sizinle kurduğu iletişimde gerekli bilgileri alarak sunulacak hizmetin detayları hakkında bir bilgi verecektir. Verilecek fiyatların netleşmesi ise ekspertiz sonrası olur. Burada tüm detaylar belirleneceği için kesin fiyat raporlar sonucunda size iletilir.

Evden eve nakliyat mı olacağı yoksa ofis, büro gibi alanlarda mı taşıma olacağı da yine fiyatları belirler. Eşyaların hacmi de buna dahil edilir. Eşyaların hacmine göre seçilecek nakliye araçları da nakliyat fiyatları üzerine etki eder. Bu gibi konuların tam olarak belirlenmeden net fiyat verilmesi doğru olmayacağından şirketimiz öncesinde çalışma yaparak size kesin sonuç sunmaktadır.

Bu sayede nakliyat sırasında veya tamamlanmaya yakın ek masraflar ile karşılaşmamış olursunuz. Sürpriz masraflar nakliyat hizmeti almış olan kişilerin en fazla şikayetçi olduğu konulardan biridir. Bunun nedeni çalışılan yerin yeteri kadar plan yapmamış olmasıdır.

Şirketimiz tarafından bu tür sorun çıkaran uygulamalar görülmez. Çünkü her şeyi öncesinden doğru şekilde planlarız ve o şekilde nakliyat çalışmasının başlangıcı yaparız. Deneyim ve uzmanlığımız ise bu planların oluşturulmasında etkilidir ve doğru yapılmasında rol oynamaktadır.

Nakliyat Şirketleri

Firmamızda evden eve nakliyat hizmeti için bize başvuran herkesin talebine göre bir planlama yapılır. Kişiye özel olarak yapılan bu planlama sayesinde masrafların ciddi anlamda düşmesi sağlanır. Örneğin evdeki eşyalarınızın az olması durumunda büyük bir araç çağırmak son derece yanlış olacaktır. Bu sizin fazladan bir ödeme yapmanız gerektiği anlamı taşımaktadır; üstelik araçta kullanmadığınız alanın ödemesi. Bunu engellemek adına eşyaların hacimsel tespiti iyi yapılmalıdır. Eşyalar azsa orta ölçekli araçlar tahsis edilmelidir.

Eğer eşyaların fazlaysa ve büyük nakliyat araçları gerekliyse bunun için de alternatif yollar size sunulur. Sizin daha uygun fiyata nakliyatı gerçekleştirmeniz için cazip indirimler uygulanır.

Eşyanız orta ölçekli araçlar için bile azsa parça taşıma yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem ile belirtiğimiz gibi eşyaları aracı doldurmayan ve boşluk kalan müşterilerimiz ile aynı güzergahta nakliye yapılacaksa, daha az eşyası olanlar ile bir arada götürülür ve iki taraf da kazanır.