Uygun fiyata nakliyat yapmak için Tuğcular Nakliyat olarak sizlerleyiz. İstanbul içi veya şehirler arası fark etmeden en uygun nakliyat fiyatları bizdedir. Uzun zamandır Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, parça taşımacılık ve ürün sevkiyatı bakımından en avantajları fiyatları sunan şirketimiz, gelişen teknolojiyi kullanarak bunu daha da uygun hale getirmiştir.

Evden eve nakliyat için servet ödemenize gerek olmadan, en profesyonel yer ile çalışmak herkesin hakkıdır. Şirketimiz bu anlayış ile uzman kişiler ile hizmet sunmakta ve nakliyat fiyatları bakımından en karlı şirket konumundadır. Sizden gelen talepler karşısında bir nakliyat planı oluşturmak işe başlamamız için yeterlidir.

Şehzadebaşı Evden eve nakliyat

Öncesinde sizin ne istediğiniz, nasıl bir hizmet alacağınız, ne tür beklentiler ile nakliyat fiyatı almak istediğiniz yapılacak ilk görüşmelerde belirlenir. Bundan sonra firmamız eşyalarınızı incelemek ve daha avantajlı bir nakliyat fiyatı nasıl oluşabilir bunu anlamak için ekspertiz gönderir. Ekspertiz, hangi nakliyat alanında olursa olsun ciddi bir katkı sağlar ve bu hizmet alan kişinin büyük katkı görmesine yol açar.

Firmamız bu anlamda her zaman bu yolla çalışmakta ve karşılığında ise ödeme talep etmemektedir. Nakliyat fiyatları içine, firmamızca ekspertiz giderleri yansıtılmamaktadır. Bir nakliyat fiyatı belirlemede farklı değişkenler vardır ve ekspertiz raporu sonrasında netleştirilen farklılıklar ile bunlar kesinleştirilir. Peki nakliyat fiyatları nasıl belirlenir?

Nakliyat Şirketi

Nakliyat fiyatları belirlenirken aşağıdaki bilgiler göz önüne alınır:

  • Gidilecek Mesafe,
  • Eşyaların Hacmi,
  • Eşyaların Ağrılığı,
  • Taşıma Yöntemi (Asansör Sistemi)
  • Varsa Diğer Ek Hizmetler

Bu gibi ayrıntıların belirlenmesinin ardından bir nakliyat fiyatı ortaya çıkar. Nakliyat fiyatlarına etki edecek diğer bir konu da hizmet alınacak şahıs veya şirketlerin uyguladığı politikalardır. Bu politikalar da bu masrafların üzerine eklenerek bir tutar ortaya çıkar.

Ek hizmet olarak belirlenen hizmetler ise Evden eve nakliyat alanında da sıkça istenen paketlemeli taşımacılıktır. Bu da nakliyat fiyatları içine dahil edilir.

Şirketimizce bu hesaplamalar yapılırken sizin için en uygun olacak bir tutar belirlenir ve teklif olarak sunulur.