Sancaktepe evden eve nakliyat kurulduğu yıldan itibaren aralıksız bir şekilde hizmet veren firma olarak işin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Geniş depolara sahip olan araçlarımız sayesinde eşyalarınızın hasar görmeden nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunacağımız hizmetin profesyonel anlamda nasıl yapılması gerekiyorsa, bizlerde o şekilde yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sonucunda memnun kalacağınız hizmete sahip olmak için bizimle iletişim haline geçip, bilgi alabilirsiniz.

Firmadan firmaya farklılık göstereceğinden dolayı fiyatlandırmada da farklılık gösterecek. Bunun için yapmanız gereken; firmaların vermiş olduğu hizmetten memnun kalanların görüşlerini mutlaka dikkate alın. Bazı firmalar işi bir an önce tamamlayıp günü sonlandırmak isterler. Fakat bizler onlardan değiliz. Bizler müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı ve güvenilir hizmet sunarız.

Sancaktepe Ofis Taşıma

Başarı üstüne başarı tanımadan ev taşımakla kalmadan, ofis taşıma da gerçekleştiriyoruz. Ofis taşıma esnasında ambalajlama, paketleme, en iyi koruma işlemleri, nasıl olması gerekiyorsa öyle yaparız. Ev taşımanın zor olduğunu biliyoruz, ofis taşımanın da.

Evrak kaybolmasın, belgeler zarar görmesin, teknolojik aletlerim hasar görmesin düşüncesiyle yola çıkıp en iyi nakliyat firmasını aramaya başlarsınız. Bunun garantisini sizlere verecek olan firmalardan biri olduğumuz için şuan doğru yerde arama yapıyorsunuz. Paketleme, kolileme işlemlerini ister kendiniz yapın, isterseniz biz gelip yapalım. Buna karar verecek olan sizlersiniz. Doğru yerde olduğunuzu unutmayın ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sancaktepe Asansörlü Nakliyat

Elbette ki kimse eşyaları zarar görsün istemez. Aynı şekilde sizlerde Sancaktepe evden eve nakliyat  olarak bize güvenip bizleri tercih ettiğiniz için güvenli bir şekilde hizmet veririz. Gözünüz arkada kalmasın diye sizlere daha ayrıntılı bilgi verebilmek adına yapacaklarımızı ve nasıl yapacağımız hakkında gerekli olan bilgilerin hepsini sizlere aktarmadan olmaz tabi.

Eşyalarınızı asansörlü nakliyat ile tercih etmeniz sırasında; eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu işlemi binanın dışından gerçekleştirip, olduğunuz katın hizasına getirerek eşyalarınızı sağlam bir şekilde eski evinizin içinden alıp, yenisine taşırız. Asansörlü nakliyat genellikle yüksek katlara erişimin zor olduğu zamanlarda tercih edilir. Taşınma sırasında benim eşyalarım zarar görmesin diyenlerdenseniz eğer doğru bir şekilde karar verdiğinizi söylemek isteriz. En doğru nakliyat işlemleri genellikle asansörlü nakliyat ile yapılır.

Sancaktepe Sigortalı Nakliyat

Sektörde yer alan hizmetler arasında sigortalı nakliyat olarak adlandırılan şey aslında bazen çok yanlış bilinir. Sigortalı Sancaktepe evden eve nakliyat  eşyalarınızın araç içinde iken istenmedik bir şekilde aracın kaza yapması sonucu devreye gireceğini bilmeniz gerekir. Bunun için nakliyeden önce sizlere önceden hazırlamış olduğumuz ücretin var olduğu sigorta poliçesini imzalatıyoruz. Bu imzalama işlemi sırasında veya sonrasında sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştiriyoruz.

Meydana gelebilecek aksaklık veya beklenmedik durum karşısında bu talepten faydalanmak sizin en doğal hakkınız. Başka firmalardan hizmet almanız durumunda mutlaka sigortalı nakliyat talebinde bulunun. Bunu yapmayan firmalardan hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Sonucunda başınızın ağrıyacağı işlere girişmenizi istemeyiz. Bu yüzden daha güvenilir firmalar ile iş yapabilirsiniz.

Sancaktepe Eşya Taşıma

Ev veya ofis değişmeniz gereken durumlarda yanlış yapılan işler sonucunda eşyalarınız hasar görebilir, hatta kırılabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için; yapmış olduğunuz paketlemeyi doğru ve sağlam şekillerde yapmanızı öneririz. Doğru ve düzenli paketleme yaptığınızdan emin olun. Yanlış paketlenen eşyaların taşınmasında hem zorluk çekilir hem de bazı hasarlara yol açabilir. Sizler bu işi kendiniz yapabilirsiniz, yapamıyorsanız da üzülmeyin. Yapılacak olan işleri üstlenmek bizim görevlerimizden bir tanesi.

Sancaktepe Şehir içi

Elbette ki şehir içi ile şehirlerarası nakliyatların bir olmadığını az çok tahmin edebilirsiniz. Nakliyat işlemleriniz için bizlere önceden haber vermeniz, işlerin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu nakliyat esnasında hem zaman hem de fiyat farklılık gösterecektir. Bizlere bu konuda anlayış göstereceğinizden şüphemiz yok. Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka firma ile iletişime geçip fiyat bilgilendirmesi alın. Daha sonra nakliye işlemleriniz için gerekli olan işlemleri tamamlayın. İşin ehli olmuş firmalar kendilerini kısa süre içerisinde belli edecektir.

Sancaktepe Şehirlerarası Nakliyat

Siz değerli müşterilerimiz; nakliyat işlerinizi güvenli ve kaliteli gerçekleştirmek için en kısa zaman dilimi içerisinde bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruları cevaplamak bizim önde gelen görevlerimizden bir tanesi. 7/24 demeden istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.