Modern ve teknoloji her alanda olduğu gibi nakliyat alanında da etkili olmaya başlamıştır. Nakliyat şirketleri bu kapsamda yatırımlarını arttırarak, gelen talepleri karşılayacak bir alt yapıya ulaşmak zorundadır. Evden eve nakliyat ya da mağaza taşımacılığı gibi büyük sevkiyatların dışında parça taşıma gibi küçük hacimli işlemlerde de bu modern ekipmanların kullanılması, teknolojinin getirdiği ek hizmetlerin müşteriye sunulması son derece önemlidir. Dünya üzerinde uygulanan nakliyat yöntemleri bu anlamda hizmeti alan herkesin güvende hissetmesini sağlayacak uygulamaları içermektedir. Bu uygulamalar evden eve nakliyat kalitesini arttırmada son derece başarılıdır. İşinde başarılı, gündemi ve gelişmeleri takip eden her şirket bu tür yöntemleri takip etmektedir ve hizmetlerinde kullanmaktadır.

Şirketimiz modern ve gelişmeleri takip eden evden eve nakliyat firmalarından en başarılılarından biridir. Evden eve nakliyat alanında dünyada tercih edilen ve kullanılan, tamamen hizmeti alacak kişinin avantajına olacak ve güven sağlayacak yöntemleri Türkiye’de de kullanıma sunmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliye

Firmamızda kullanılan araç takip sistemi bunlardan biridir. Eşyalarınızı teslim ettikten sonra nerede olduğunu takip edebileceğiniz bu uygulama ile anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında isterseniz doğrudan telefonla da iletişim kurabilirsiniz. Firmamızın iletişim konusuna gösterdiği önem ile bilgilendirme konusunda hiçbir aksama yaşamazsınız. Profesyonel bir çalışma içerisinde iletişimin kurulabilir olması önemlidir ve firmamız bunun gereği olarak alternatif kanallar ile iletişim imkanını her daim açık tutmaktadır.

Kurumsal bir firma ile evden eve nakliyat gerçekleştirmek sonrasında eşyaların kırılması, hasar görmesi, kaybolması, nakliyatın uzaması, söküm ve montajda hataların yaşanması gibi can sıkan olayların meydana çıkmasını önler. Deneyim ve tecrübe ile bu tür problemlerin oluşmaması için her şey belli bir düzen içerisinde gerçekleşir. Düzen ve plan ile birlikte nakliyat dönemi daha kısa sürede tamamlanabilir. Evden eve nakliyat içinde bir aksama olduğunda sevkiyat süresinin uzaması beklenebilecek bir şeydir. Şirketimiz, bu kapsamda sizlere garantili bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ekiplerimizin düzen içerisinde ve planlı şekilde çalışması, evden eve nakliyat süresini önemli ölçüde düşürmektedir. Hızlı bir sevkiyat bu anlamda en fazla karşılaştığımız talepler arasındandır. İş veya eğitim nedeni ile taşınmak durumunda kalan müşterilerimiz, kısa süre içinde yeni evlerine taşınmak istemektedir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Bu, evden eve nakliyat alanında kurumsal düzeyde gerçekleşebilecek durumlardan biridir. Profesyonel bir çalışma yapılmadığında işlemlerin uzaması beklenebilir. Evden eve nakliyat içinde ambalajın yetmemesi, eşyaların indirilmesi sırasında yaşanan aksaklıklar, paketlemenin yanlış yapılması ve kolilerin dağılması, yanlış taşıma yönteminin kullanılması gibi problemler, süreci uzatan sebepler arasındandır. Ayrıca yanlış taşıma yöntemlerinin kullanılması da yavaş ilerleyen bir nakliyatın temel nedenlerinden biridir. Asansör sisteminin kullanılması gereken durumlarda eşyaları bina içinde taşımaya zorlamak son derece zaman kaybettirecek bir uygulamadır. Bunun daha öncesinden taşsıyı firma tarafından anlaşılması ve teklif edilmesi gerekmektedir. Eve gelindiğinde eşyaların durumuna göre asansörü o an çağılmak yine zaman kaybedilmesine neden olacaktır.

Tuğcular Nakliyat olarak işi en başından sıkı tutarak evden eve nakliyatın her adımında titizlikle çalışarak hizmet sunmaktayız. Hangi yöntem ile eşyaların taşınacağından bunlar için ne kadar malzeme kullanılacağına kadar tüm teknik detaylar öncesinde belirlenir ve nakliyata hazırlıklı gelinir. Gerekiyorsa asansör sistemi ile taşıma yapılır. Bunun için kat sayısına göre gerekli dolanımdaki sistemlerden biri temin edilir. Firmamız ile çalışmanız halinde diğer pek çok avantajı da elde edebilir ve huzur içerisinde evden eve nakliyat gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetlerimizi daha detaylı incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz.