Müşterilerimizin nakliyat alanında tüm ihtiyaçlarını karşılamak için Tuğcular Nakliyat olarak çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanlarında yıllardır yer alan ve başarı ile tamamladığı işler sayesinde giderek büyüyen firmamız, her alanda nakliye sektöründe yer almayı amaçlamaktadır. Bu anlamda yatırımlarımızı yaparak parça taşımacılığı, yük taşımacılığı, mağaza ve aşklı taşıma gibi diğer pek çok nakliye kolunda da aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Nakliyat, eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma sürecidir. Ancak bunun basit şekilde tanımlanması işlerin de basit şekilde yürüyeceği anlamına gelmemektedir. Özellikle yasal taşıma belgesi olan firmalar için uyulması gereken birçok prosedür vardır ve bunların her biri doğrudan müşteriyi koruyacak prosedürlerdir.

Pangaltı Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz, yasal olarak evden eve nakliyat yapan şirketlerden biridir. Bu nedenle yerine getirmekle yükümlü olduğu bazı zorunluluklar vardır. Belirttiğimiz gibi bunlar tamamen hizmeti alacak kişinin daha iyi hizmet almasını sağlayacak, eşyaların korunmasını getirecek zorunluluklardır. Ayrıca maddi olarak da eşyaların garanti altına alınması yine bu yasal zorunluluklar ile sağlanmaktadır. Sigortalı taşımacılık bu zorunluluklardan biridir. Eşyaların her biri bu sigorta kapsamına alınmalıdır ve nakliyat başlamadan bu belge teslim edilmelidir. Eşyaların koruması ne kadar sağlanırsa sağlansın mutlaka sigorta yapılmalıdır ve bu nakliyatın her alanını kapsamalıdır.

Pangaltı Evden Eve Nakliye

Eşyaların indirilmesi ve nakliye araçlarına yüklenmesi süresinde eşyaların korunması için ambalajlar ve paketlemeler özenle yapılmalarıdır. Evden eve nakliyat alanında en fazla karşılaşılan sorun özellikle elektronik ve ahşap eşyaların taşınma sırasında zarar görmesidir. Ahşap mobilyalarda soyulma veya kırılma, elektronik cihazlar çökme, göçük gibi sıkıntılar oldukça can sıkıcıdır. Bunların yaşanmaması için kullanılan ambalajların kaliteli olması ve eşyaların doğru şekilde sarılması gereklidir. Gerektiğinde ayrıca naylon ve paket malzemeleri de kullanılmaktadır. Sigortalı taşımacılık yapıldığında bu tür sorunlar ile karşılaşıldığında bile maddi olarak bir kayıp yaşanmayacağının garantisi verilmiş olur. Bu nedenle şirketimiz evden eve nakliyat, ofis taşıma ve diğer alanlarda her zaman sizlere sigorta koruması sağlamaktadır.