Uzun zamandır evden eve nakliyat alanında hizmet vermenin bize sağladığı avantajlardan biri, müşterilerimizin bizden ne beklediği nasıl bir hizmet almak istediğini anlamamız olduğu söylenebilir.

Bu sayede doğrudan müşteri odaklı bir çalışma yürütmekteyiz. Personellerimizin de aynı anlayışta olması ve piyasada deneyim kazanmaları da doğrudan kaliteli hizmet sunmamızı sağladı. Evden eve nakliyat firmamızın yanında, ofis taşımacılığı ve parça taşımacılığı gibi farklı alanlarda da aktif şekilde sizlere destek sunan şirketimiz, kurulduğu ilk andan itibaren uygun fiyat – yüksek kalite görüşü ile hizmetlerine aralıksız her mevsim devam etmektedir.

Çalışmalarımızda karşılaştığımız, sizlerin beklentilerinden biri iletişim kanallarının her zaman kullanılabilir olması. Evini, eşyalarını, ofis araç ve gereçlerini taşıtanların istediği an nakliyat aracı ile bağlantıya geçebilmesi, eşyalarını takip edebilmesinin önemi bir hayli fazladır.

Bütün bir süreci kontrolü altında tutarak nakliyat hizmeti almak hem güven duygusunun yerleşmesine hem de süreç ile ilgili plan yapmayı daha mümkün hale getirmektedir. Bu sadece nakliyat için değil diğer tüm hizmet kollarında geçerli bir durumdur ve kurumsal düzeye çıkan tüm şirketlerde bu konuya özen gösterilir. Bu, takip sistemini kurmanın ve bilgi akışını sağlamanın ise birden fazla yolu vardır.

Osmanbey Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın alınmasından itibaren isterseniz GPS yardımı ile araç takip sistemini kullanabilir ve eşyalarınızın nerede olduğunu anlık olarak görebilirsiniz. Bu durum özellikle şehirler arası evden eve nakliyat içinde en çok talep edilen konulardan biridir. Yolun uzun sürmesi, birkaç gün içinde eşyaların durumundan ve nerede olduğundan haber alınması talebi çoğu işimizde karşımıza çıkmaktadır. Şirketimiz, modern gelişmelere yakından ilgi duymaktadır ve bunları çalışma alanına getirmekten çekinmemektedir.

Bunlardan biri olan araç takip sistemi ile kolayca eşyalarınızı izleyebilirsiniz. Bu sayede istenmeyen sürprizler yaşanmadan güven içerisinde evinizde oturmaya başlayabilirsiniz.

Araç takip dışında isterseniz telefonla da arayarak bilgi alabilirsiniz. Nakliyatta eşyaların araçlara yüklenmesinin ardından sizinle paylaşılan numaralardan direkt araç ile iletişime geçebilir ve yol ile ilgili eşyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Firmamızın bunların haricinde adrese yaklaştığında da bilgilendirme mesajları göndermektedir. İsterseniz e-mail olarak isterseniz SMS isterseniz de Whatsapp üzerinden “nakliyat aracının yaklaştığı” bilgisinin mesajını alabilirsiniz. Araç adrese yaklaşınca “1 saat içinde varılacak” şeklinde bir bilgilendirme ile kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Bu tür iletişim kanallarının aktif olarak kullanılabilmesi hizmet alan kişilere ekstra bir üvey duygusu hissetmelerini sağlamaktadır. Bu sayede eşyaların ne durumda olduğunun öğrenmelerinin yanı sıra, ne zaman varılacağını da bilmeleri kendilerine bir plan hazırlamalarını kolaylaştırmaktadır.

Osmanbey Nakliyat Firmaları

Şirketimizin bu uygulamaları sayesinde birçok kişi ile çalışması ve yeni insanlar kazanması da mümkün hale gelmektedir. Giderek büyüyen ve sürekli olarak bizimle çalışan kişi sayında önemli artışlar görünmektedir. İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinden bizden hizmet alan kişiler artması, bizi işimizde daha da motive etmektedir. Bunlar, sizlere daha iyi hizmet vermemiz için deneyimlenmemize, var olan tecrübelerimize yenilerini eklememize de yardımcı olmaktadır. Şirketimiz, aldığı her işten sonra hizmet kalitesini yükselterek, en kusursuz nakliyat hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Bunu yapabilmek için önemli koşullardan biri de modern dünyayı yakından takip etmektedir. Büyüyen ve değişen dünyada herkesin ihtiyaçlarının farklı olduğu düşünüldüğünde, birden fazla nakliyat yönteminin başarı ile uygulanması hizmet kalitesinin de ciddi şekilde yükselmesi anlamına gelecektir.

Şirketimiz, bu kapsamda her zaman yeniliklere kendini açık tutmaktadır. Evrensel olarak bir yenilik nakliyat piyasasına girdiğinde bunu hemen bünyesine katmaktadır. Ekiplerimizde görev alan personellerimizin bilgisi sayesinde bu tür yöntemlere kolaylıkla adaptasyon göstermekteyiz.