Evden eve nakliyat yaparken eşyalarınızı yüklemenin farklı yolları vardır. Bunlardan herhangi biri seçilirken, evinize, binaya ve eşyaların durumu değerlendirilmeli ve en doğru yöntem seçilmelidir. Asansör sistemlerini daha önceden kullanmayanlar olsa bile çevresinde mutlaka en az bir kez görmüşlerdir.

Binanı dışından bir asansör ile eşyaların taşınmasına yöntemi olan asansörlü taşıma, şu an için günümüzde kullanılan en verimli ve güvenli nakliyat yöntemidir. Bu nedenle artık doğrudan müşterilerden bu yönde talepler gelmektedir. Eskiden yalnızca yüksek katta oturan, yüksek veya dar binalarda bulunanların tercih ettiği bu yöntem, artık herkesin önceliği haline gelmiştir. Peki, asansörlü taşıma avantajları nelerdir ve nerelerde kullanılması uygundur?

Ortaköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansör sistemi pek çok alanda kullanılabilir. Yaygın olarak evden eve nakliyat için kullanılmada ofis taşımacılığında mağaza taşımacılığında, parça ve ürün taşımacılığında da kullanılır. En önemli avantajı ise eşyaların güvenli ve hızlı bir biçimde taşınmasını saplamaktadır.

Eşyaların bina içinde hasar alma ihtimali azımsanmayacak derecede fazladır. Özellikle eski tip binalarda sık görüldüğü gibi binaların is kısmı ve merdiven boşlukları büyük eşyaları taşımak için uygun değişledir. Bununla birlikte asansörlü binalarda asansörlerin kapasitesinin az olması ya da iç asansör kullanılmasının yasak olması nedeni ile dışarıdan taşıma yapılması tek seçenek haline gelmektedir.

Asansör sistemi ile taşıma yapılacağı zaman eşyaların yine ambalajlanması doğru şekilde yapılmalıdır. Kırılacak ve değerli eşyalar için yine ayrıca ek ürünler kullanılmalı ve güvenlikleri en üst seviyede alınmalıdır. Bununla birlikte evden eve nakliyat alanında mutfak araç ve gereçleri, vitrin ürünleri yine doğru şekilde paketlenmelidir.

Asansör sisteminin güvenli olması eşyaların gelişi güzel taşınması anlıma gelmemektedir. Bu şekilde yapılmadığında, yani doğrudan eşyalar asansöre yüklendiğinde bu kez nakliyat Arcalarında eşyalar korumasız kalacağı için yine belli oradan bir risk taşıtacaktır.

Şirketimiz ister asansörlü nakliyat yöntemi kullanırken ister klasik yöntemler ile taşıma yaparken en doğru şekilde çalışır. Her adımda eşyaların güvenliğini sağlamak için ne gerekiyorsa harfiyen yapar. Bunun başında eşyaların ambalaj içine alınması gelmektedir. Ekiplerimiz firmamızın tedarik ettiği birinci kalite ürünler ile eşyaların yağmurdan, darbeden, çarpmadan etkilenmemesini sağlamaktadır.

Paketlemeli Taşımacılık

Paketlemeli taşımacılık ile eşyaların güvenliğini daha da arttırmanız mümkün. Değişen yaşam şartları veya değişen ihtiyaçlar nedeni ile paketlemeli taşımacılık hizmeti sunmak nakliyat şirketleri için nerdeyse zorunlu hale gelmiştir. Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve mağaza taşıma gibi pahalı ürünlerin olduğu alanlarda, paketlemeli taşımacılık ile birçok farklı avantaj elde edilebilir.

Bunlardan birincisi, paketlemenin profesyonellerce yapılması nedeni ile eşyaların daha doğru ve korunaklı biçimde taşınmasıdır. Her ne kadar ev sahipleri doğru şekilde paketleme yapsa bile işin uzmanı tarafından yapılması her zaman daha güvenli sonuçlar doğmasını sağlayacaktır.

Bunun dışında evden eve nakliyat için en çok zaman harcanan konu, nakliyat başlamadan önce eşyaların paketlenmesidir. Bunun için gerekli malzemelerin bulunması da oldukça ciddi bir zaman alacaktır. Eşyaların fazla olması durumunda bu süreç giderek daha da artacaktır. Bu tür detaylar ile uğraşmak istemeyenler için de paketlemeli taşımacılık önemli bir seçenek olmaktadır. İşleri ekiplere bırakarak, bu tür detaylar ile zaman kaybetmek yerine, nakliyat şirketleri ile paketlemeli taşımacılık yaptırmak birçok kişinin tercihi durumuna gelmektedir.

Şirketimiz paketlemeli taşımacılık hizmeti ile sizlere konforlu bir şekilde evinizi taşıma imkânı vermektedir. Şehir içi veya şehir dışı fark etmeden bizimle iletişime geçip ve paketlemeli taşımacılık ile evden eve nakliyat almak istediğinizi söyleyip arkanıza yaslanıp tüm işi ekiplerimiz ile tamamlayabilirsiniz.