Nuruosmaniye evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler Tuğcular Nakliyat’tadır. İstanbul’da merkezi yer alan şirketimizde her nakliyat talebinize uygun avantajlı ödeme yöntemleri ile alabileceğiniz paketler bulunmaktadır. Evden eve nakliyat alanında yıllardır İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin değişik bölgelerinde çalışan şirketimiz, evini taşımak isteyenle uygun fiyat ile destek olmaya devam etmektedir. Firmamızın önemsediği ve her işinde olmaz olmazı müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle “kaliteli nakliyat” prensibi ile hareket eden ekiplerimiz, her zaman daha iyi sonuçlar verecek ve o an koşulların gerektirdiği en doğru yöntemler ile hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat için şirketimizin sağladığı imkanlardan biri parça taşımacılık yöntemidir. Bu yöntem ile normale göre daha az bir ücret ödeyerek eşyalarınızı taşıyabilir ve daha ekonomik şekilde taşınabilirsiniz. Peki, parça taşımacılık nedir? Parça taşımacılık güvenli mi?

Parça Taşımacılık

Parça taşımacılık günümüzde en kullanılan nakliye yöntemlerinden biridir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi normale göre daha ekonomik olması nedeni ile sadece evden eve nakliyat için değil, diğer nakliye sevkiyatlarında da bu yöntem kullanılmaktadır.

Paketlemeli taşımacılık, eşyası olan kişilerin nakliye araçlarını başka kişiler ile ortaklaşa kiralaması olarak söylenebilir. Böyle olunca nakliyat aracının giderleri birkaç kişiye paylaştırıldığında çok daha ekonomik olmaktadır. Firmamız, bu yöntemi evden eve nakliyat için de kullanmaktadır. Özellikle az eşyası olanlar için bu yöntem ile ucuza taşınmak mümkündür. Stüdyo daireler, 1+1 daireler ve bazı 2+1 dairelerde bulunan eşyalar için bu yöntem oldukça büyük avantajlar getirmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Kurumsal yapıda hizmet veren firmamız, tüm işlerinde yasal güvenceler sunarak sevkiyat yapmaktadır. Firmamız, yasal olarak da nakliyat izni bulunan ve buna yıllardır sahip olan bir yer konumundadır. Bu nedenle her adımda güvenliği esas alacak şekilde çalışmalarımızı yaparken, bunun getirdiği olumlu sonuçlar ile müşteri memnuniyetini eksiksiz sağlayarak nakliyat hizmeti sunmayı sürdürmekteyiz.

Parça taşımacılık, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, yük ve mağaza taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınızda pratik çözümler üreten şirketimiz, herkese özel çözümler getirmektedir. Bu sayede uygun fiyat vererek, en doğru ve ucuz şekilde nakliyat sevkiyatlarını gerçekleştirmekteyiz.