Ofis taşımacılığı hizmeti sunan nakliyat şirketlerinden bir tanesiyiz. Firmamız uzun yıllar boyunca hem kurumsal hem de bireysel hizmet sunmuş ve her iki alanda da önemli tecrübeler kazanmıştır. Ofis taşımacılığı her iki alanı da içine aldığından, en doğru çözüm yollarını bulmak ancak belli bir deneyim kazanmak ile mümkündür.

Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı ilerlettiği nakliyat hizmetlerinde, ofis taşımacılığı olarak da tamamen müşterinin işine yarayacak, uygun fiyat ile taşıma yapmasına fırsat verecek teknikler ve uygulamalar ile çözüm önerileri sunmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmeti alırken, profesyonel bir ekiple çalışmak işlemlerin hızlı şekilde tamamlanmasını sağlar. Tecrübe ve deneyim ofis taşımasında son derece önemlidir ve vakitten tasarruf için ekiplerin deneyimli ve bilgili olması gerekir.

Özellikle cam ürünlerin ofislerde fazla olması, montaj işlemlerinin gerekmesi, elektronik ve mekanik sistemlerin taşınması gibi konularda tecrübe olduğunda, dakikalar içinde her eşyanın taşınması için uygun ortam oluşturulur.

Ofis Taşımacılığı

Eşyaların montajlarının sökülmesi ve yeni adresinde tekrar bir araya getirilmesi işlemleri ofis taşımacılığının en fazla vakit alan bölümüdür. Bu nedenle uzman personeller ile bu işlemler yapıldığında saatlerce bekleme sorunu ortaya çıkmaz.

Firmamızda görevli personellerimiz elektronik ve mekanik sistemler konusunda bilgili ve piyasada uzun seneler çalışarak elde ettikleri tecrübe ile oldukça hızlıdır. Eşyaların sökülmesi ve tekrar montajlanmasını kısa sürede tamamlayarak nakliyatın kısa sürede tamamlanmasını sağlarlar.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığı ve mağaza taşımacılığı gibi alanlarda gereksiz yere vakit kaybetmek işlerin aksamasına, ertelenmesine neden olacağı için bu hizmeti alacak olan kişiler için hız son derece önemlidir. Firmamız ile şehirler arası ve şehir içi ofis taşımacılığı yaptırabilir ve garantili şekilde yeni çalışma alanına taşınarak işlerinize devam edebilirsiniz. Firmamız, ofis taşımacılığında sigorta kapsamında hizmet sunmaktadır.

Tüm ürünler bu kapsama dahil edilerek güvenli bir nakliyatın temeli henüz işin başında atılmaktadır. Ayrıca isterseniz ofisinizde bulunan eşyaların paketlemesini de ekiplerimizce yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 305 45 49’u arayabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.