Evden eve nakliyat şirketlerinden kurumsal olan ve işini profesyonel olarak gerçekleştiren köklü yerlerden bir tanesiyiz. İstanbul’dan başlayan nakliyat hizmetlerimizi kısa sürede ülke genelinde birçok kişiye ulaştırdık.

Kaliteli hizmet anlayışımız ile giderek büyümeye devam ederken bununla birlikte fiyatlarımızı da herkesin ekonomik olarak kendini rahat hissedeceği, zorlanmayacağı seviyelerde tuttuk. Firmamızın temel amaçlarından biri müşteri memnuniyetini eksiksiz şekilde sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti içinde hizmet kalitesi ile birlikte aynı zamanda bu kaliteli hizmetin karşılığında ne kadar ücret talep edildiği de önemlidir.

Şirketimizin edindiği tecrübeler, piyasada uzun yıllar birçok bölgeye sevkiyat gerçekleştiril olması nedeni ile bir nakliyatın ne kadar masraf çıkaracağını önceden kestirmesi anlamına gelmektedir.

Moda Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir işin masraflarının tam olarak belirlenmesi aynı zamanda hizmet sunulurken en doğru fiyatın verilmesini sağlar. Şirketimizin müşteri odaklı izlediği politikaları ile teklif edilen nakliyat tutarı her zaman en alt seviyelerde tutulur. Böylece profesyonel bir ekip ile evden ev nakliyat yaparken aynı zamanda ciddi şekilde kazançlı olarak hizmetlerimizden faydalanmış olursunuz.

Evden eve nakliyat için fiyat verilerken işin içen birçok değişken girmektedir. Burada en fazla belirleyici olan nokta tabii ki gidilecek olan mesafedir. Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları genelde gidilecek mesafe üzerinden hesaplanarak aktarılır. Bunun dışında eşya miktarı da son derece önelidir.

Eşyaların fazla olması, ofis veya yük taşınacaksa bunların modeli ve bunları için kaç personel gerektiği gibi detaylar sonrasında nakliyat bedeli belirlenir. Bunların belirlenmesinde ise doğru bir hesaplanma yapılması sunulacak fiyat tekliflerinin de daha ekonomik düzeylerde olmasını sağlar.

Moda Nakliyat Şirketleri

En önemli belirleyici ise eşyaların doğru şekilde belirlenip en doğru araç seçimi ile nakliyatın gerçekleştirilmesidir. Eğer evden eve nakliyat için bir araç kiralanacaksa eşyaların kapasitesi kadar bir araç tahsis edilmez ise daha büyük bir model getirtilirse ister istenmez nakliyat bedelinde bir artış olacaktır.

Bunları engellemek adına öncesinde ekspertiz çalışması yapılması daha doğru olacaktır. Şirketimiz ücretsiz şekilde verdiği ekspertiz hizmeti ile bu türden sorunlar ile karşılaşmanızı engellemektedir. En doğru araç seçimi, yeteri kadar personelin getirilmesi, malzemelerin eksiksiz olarak tedarik edilmesi gibi detayların hepsi bu ekspertiz çalışması ile belirlenir.

Evden eve nakliyat için temelde olan ve kaliteyi belirleyen etkilerden biri de kişiye özel b ir çözüm önerisi üretmektir. Herkesin ihtiyacı birbiri ile aynı değildir. Çünkü her ev birbiri ile aynı değildir ve her birine ayrı şekilde planlama yapılması sunulacak hizmetin de kalitesini arttırır. Burada yapılması gereken eşyaların durumunun incelenmesi ve kırılacak olan, beyaz eşyaların, antika üğrümlerin, elektronik ürünlerin miktarın belirlenmesidir.

Evden Eve Nakliyat

Yapılan çalışmalar sonrasında bu tür eşyaların miktarı belirlenerek en doğru malzemeler getirilmelidir. Evden eve nakliyat içinde oda sayısına göre kafadan fiyat vermek ya da her 3+1 ev için aynı tarife ile hizmet sunmak her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Şirketimiz bu noktada sizlere daha iyi ve kaliteli bir nakliyat deneyimi yaşatmak için son derece titiz davranmaktadır. Planlamalı ve programlı şekilde çalışarak sizin için en uygun taşıma planını hayata geçirmektedir.

Kırılacak eşyalarınızın özenle taşınması, nakliyat araçlarının buna göre ayarlanması ve personellerin eşyaları indirmede ve yüklemede göstereceği hassasiyet ile sorunsuz şekilde evden eve nakliyatı firmamız ile gerçekleştirebilir ve başka bir şey ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Dönemsel olarak uyguladığımız kampanyalarımız ile bu tür avantajları ciddi derecede düşük fiyatlara erişebilirsiniz.