Evden Eve Nakliyat alanı içine birçok farklı hizmet girmektedir. Eşyaların taşınmasının yanında müşterilerden gelecek farklı talepler karşısında da firmaların hazırlıklı ve bunları karşılayabilecek kapasitesi olması önemlidir. Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız, Türkiye’deki büyük ve kurumsal nakliyat şirketlerinden biridir. Kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana bize güvenen ve bizimle birlikte eşyalarını taşıyan herkese sorunsuz hizmet ulaştırarak, bu alanda kendimizi geliştirerek bu büyümeyi hızlı biçimde sağladık. Yaptığımız yatırımların katkısı da bunda önemli bir rol oynadığını söylemek yanlış olmaz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için şirketimiz her alanda en iyi donanıma sahip olacak araçları kullanmaktadır ve bunları yenilemede masraftan kesinlikle kaçınmamaktadır. Deneyim ve tecrübe ile birlikte kullandığımız ürünlerin performansı daha da artış göstermekte ve son derece kaliteli işler ortaya çıkabilmektedir.

Kuyubaşı Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat içinde farklı ihtiyaçların da doğabileceğini yazımızın başında belirtmiştir. Bunlardan biri de eşya depolama ihtiyacıdır. Genelde kurumsal firmaların veya ürün satışı yapan mağazaların tercih ettiği bu eşya depolama, zaman zaman Evden Eve Nakliyat alanında da müşterilerden gelen talepler arasındadır. Evinizi taşımak isteyen anca yeni adresine gitmeden önce eşyaları bir süre bekletmek isteyen kişiler için eşya depolama hizmeti devreye girmektedir. Bunun için çalışılan şirketin depolarının olması ve istediğiniz gün kadar bunları bekletebilmesi gerekmektedir. Şirketimiz bu noktada çalışabileceğiniz, geniş ve güvenli depolarında eşyalarınızı tutabileceğiniz yerlerden biridir.

Artan yatırımlarımız ile birlikte, her şehirden bize ulaşabilir ve eşyalarınızı depolarda bekletebilirsiniz. Sadece Evden Eve Nakliyat yaptırmak için değil, kiralık depo arayasınızda da bizi tercih edebilir ve yine güvenli şekilde depolarımızda eşyalarınızı korunaklı şekilde tutabilirsiniz.

Kuyubaşı Sigortalı taşımacılık

Eşya depolama dışında firmamız ile birlikte ofis taşımacılığı da yaptırabilirsiniz. Evden Eve Nakliyattan sonra en fazla tercih edilen nakliye hizmetlerinden biri de parça taşımadır. Parça taşıma diğer nakliyat kolları arasında en hesaplı taşıma yöntemlerinden biridir. Buradaki uygulama yöntemi ile çok daha düşük rakamlar ile hem nakliyat ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz hem de bunu kısa sürelerde yapabilirsiniz.

Özellikle bazı eşyaların kargo ile gönderilmesi mümkün olmamaktadır. Bu, kargo şirketlerinin bazı eşyaları almamasından kaynaklı da ortaya çıkabilir. Kargo şirketleri pahalı veya kargoda taşıması mümkün olmayacak kadar büyük eşyaları kabul etmezler. Bu durumda devreye nakliyat şirketleri girer. Nakliyat şirketleri ile şehir için küçük kamyonetler ile bu birkaç parça ürününüzü ya da eşyanızı istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Bunun dışında eğer şehir dışına bir gönderim olacaksa şirketlerin sağladığı parça taşımacılık en avantajlı yöntemlerden biri olacaktır.

Parça Taşımacılık

Şirketimiz parça taşıma konusunda sizlere önemli fırsatlar sunmaktadır. Aynı güzergahta olan müşterilerimizin eşyalarını bir nakliyat aracına alarak, çok uygun fiyatlarla yapılan bu işleme parça taşımacılık denilmektedir. Bu gibi hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizi arayarak bir adres vermek. Bundan sonra gereken tüm işlemler şirketimiz ve nakliyat personellerimiz tarafından yapılacaktır. Ekiplerimizin çalışma şekli ve yöntemi ile sorunsuz şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyabilir ve belirttiğimiz gibi parça taşımacılık yöntemi ile çok uygun rakamlara bunu yapabilirsiniz.

Şirketimize web sitemizden mesaj gönderebilir bilgi edinebilirsiniz. Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça taşımacılık gibi ihtiyaçlarınızda bizimle çalışmayı tercih ederek zahmetsiz ve profesyonel yöntemler ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Bunları sigorta garantisi ile yapacağınız için eşyaların korunması konusunda hiçbir şekilde sorun da yaşamamış olursunuz. Şirketimiz, sizlerin lehine olacak fiyat politikalarını ve yine hizmet kalitesini yükseltmek için yatırımlarına devam etmektedir.