Sadece kış için de geçerli değildir. Yazın da hava şartlarından eşyaların korunması gereklidir. Özellikle birkaç gün sürecek şehirler arası nakliyatta gündüz de yolculuk edileceğinden, araçların güneşe karşı eşyaları koruması gereklidir. Evden Eve Nakliyat için kullandığımız tüm araçlarımız her anlamda güvenilirdir.

Eşyaları korunması dışında personellerimizin sağlığı açısından da bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktayız. Bunlarla birlikte kullandığımız ambalajlar ve paketleme teknikleri ile her hava koşullarından yalıtılarak eşyaların taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Bu tür uygulamalar ile sorunsuz bir nakliyatın gerçekleşmesi çok mümkün hale gelmektedir. Bunları yapan şirketlerden biri olarak müşteri memnuniyetini her zaman sağlamayı bu sayede başardık. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler, bize işimize olan motivasyonumuzu arttırmada katkı sağlarken, aynı zamanda yeni insanlar ile tanışmamıza ve onlara da uzman kadromuzla Evden Eve Nakliyat desteği sunmamızda yararlı oldu.

Kumkapı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ekiplerimizin nakliyatın her alanına hakim olması bize birçok farklı artı getirir. Nakliyat için önemli verilerden biri önceki yapılan çalışmalar sonrasında müşterilerden alınan referans yorumladır. Evden Eve Nakliyat alanında hizmet sunduğumuz müşterilerimizin sonrasında yeniden bizi tercih etmesi, olumlu yorumlar yapması, çevresine bizi önermesi yaptığımız işin doğruluğunu da ispat etmektedir. Nakliyat şirketlerinden bir olarak, merkezimiz İstanbul’dadır.

İstanbul içinde veya şehir dışına gönderimi yapılacak tüm eşyaları taşıyabilecek kapasitede donanımlı araçlarımız vardır. Araçlarımızın kalitesi, personellerimizin tecrübesi ile dünya standartlarında bir hizmeti ayağınıza kadar getirmekteyiz. Evden Eve Nakliyat alanındaki bu yaklaşımımız, bizi bir marka haline de getirmiştir.

Sigortalı Nakliyat

Marka haline gelmek önemlidir. Geçmişte yapılan işlerde ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtıdır. Marka olmanın yanı sıra bunun gerekliliklerini de yerine getirmek bir o kadar önemlidir. Bunlar, kurumsal şirketlerin bildiği ve yasalarla da uyulması zorunlu olan şartlardır. Firmamız, Evden Eve Nakliyat hizmetindeki kurumsal şirketlerin üst sıralarında yer almaktadır.

Buraya gelmek bizim için kolay olmadı ancak burada kalmak da bazı şartlara bağlı olduğundan gerekli değişimi ve gelişimi göstermemiz bizi burada tuttu. Bu bilinç ile çalışmalarımıza devam ederek Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça taşımacılığı gibi alanlarda son derece güvenilir bir isim olarak Türkiye’de hizmet vermekteyiz.