İş, eğitim veya farklı nedenler ile kısa sürede yeni bir yere taşınmanız gerekebilir. Bu noktada nakliyat hizmeti alabileceğiniz bir şirket olarak, sizlere her dönem bu kalitede garantili hizmet vermenin mutluluğu içinde daha da fazla motive olmaktayız. Kış aylarında daha da zorlaşan yol şartları şehirler arası nakliyat alanının en zorlayıcı anlarından biridir.

Bunun başarılı şekilde atlatılması için kullanılan nakliyat araçlarının da kaliteli olması ve donanımlı olması gerekir. Firmamızdaki nakliyat araçları kış şartlarına da uygundur. Nakliyat için donanımlıdır ve güvenlik bakımından birçok farklı avantajı bizlere sunmaktadır. Bizler de bu avantajları hizmet kalitemize yansıtarak sizlere ulaşabilmekteyiz.

Kuledibi Evden Eve Nakliyat

Eşyaların taşınması anında hava koşullarının yağmurlu olması, kar yağışının olması gibi nakliyat olumsuz etkileyecek anlar için hazırlıklı olunmalıdır. Yağmur ve kar sularının eşyalara zarar vermemesi gerekir. Bunları önlemek için farklı yollar denenebilir. Ayrıca eşyaların korunması dışında tercih edilen nakliyat araçlarının da ıslak zeminde hareket edebilecek, güvenlikli olması da şarttır. Bu eşyadan ziyade personel güvenliği açısından da önemlidir. Kurumsal yapıdaki nakliyat şirketleri, hizmet sunarken her anlamda her şeyin ve herkesin güvenliğini sağlamak zorundadır.

Şirketimiz, en zorlu hava koşullarından bile etkilenmeyecek nakliyat araçlarına sahiptir. Eşyaların su görmemesi için yapılan ambalaj dışında araçlarımızın donanımı sayesinde de içeri su girmez ve eşyalar yolculuk boyunca kuru şekilde kalır.

Sigortalı Nakliye

Tercih edilen ve kullanılan nakliye araçlarının donanımsal olarak tüm hava koşullarına uygun olması gerekmektedir. Özellikle bu araçlar Evden Eve Nakliyat gibi dışarıdan müdahale edildiğinde kolay arızalanan ve bozulan eşyaları içerek nakliyatlarda araçların kış şartlarından eşyaları koruması temel özelliklerinden biri olmalıdır. Yağmur en zorlayıcı konulardan biridir.

Yağmurdan korumak için öncelikle araçların su geçirmemesi gerekir. Bunun için donanımlı nakliyat araçları şarttır. Ayrıca bakımlarının yapılması, eksiklerinin giderilmesi de gerekir. Diğer bir önemli husus ise yükleme veya indirme sırasında yağmur başlamışsa ve taşımanın yapılması gerekiyorsa kullanılacak ambalaj ve naylonların suya dirençli olması şarttır.

Firmamızda Evden Eve Nakliyat için kullanılan ürünlerin tamamı su geçirmezdir. Aklınızda soru işreti olmadan yağmur yağsa bile güvenli bir konumda eşyalarınızı bizimle ulaştırabilirsiniz.