Ofis taşımacılığı için Tuğcular Nakliyat olarak garantili biçimde hizmet vermeye çok uzun senelerdir devam ediyoruz. Şirketimiz nakliyat kollarının hepsinde bir marka olmayı amaçlayarak, her alanda kendini geliştirmektedir. Bu konuda yaptığımız çalışmalar sonucunda Evden Eve Nakliyat, parça ve yük taşıma, ofis taşıma gibi alanlarda da giderek kaliteyi arttırmayı başardık. Şu an içinde bulunduğumuz dönemde ülkemizde ofis taşımacılığını yüksek kalitede yapan şirketlerden birisiyiz ve bunu yaparken her zaman sizlerin cebini de düşünerek ekonomik fırsatlar ortaya sürmekteyiz.

Ofis taşımacılık için genelde kullanılan yöntemler arasında parça taşımacılık da yer almaktadır. Bazı ofisler birden taşınmak yerine ürünlerini ve eşyalarını parça şeklinde yeni ofisine taşımaktadır. Bu şekilde yapan yerlerin sayısı da giderek artmaktadır. Bunun nedenlerinden biri ofisin parça şeklinde taşınması sayesinde işlerin duraksamadan devam edebilmesidir. Yeni taşınılan ofise tam olarak yerleşene kadar arada geçen süre bazı kurumsal yapılar için ciddi kayıp anlamına gelmektedir. Bu nedenle ofisi belli aralıklar ile taşımak daha doğru olacağından parça ofis taşımacılığı da sık tercih edilen yöntemle arasındandır.

Koşuyolu Ofis Taşımacılığı

Şirketimiz ofis taşımacılığında her iki yöntemi de uygulamaktadır. Farklı çözüm önerileri kurumsal müşterilerimiz için her zaman vardır. Aynı durum bireyse müşterilerimiz için de geçerlidir. Herkese uygun bir nakliyat anlayışı ile hareket ederek, tüm taleplere en uygun fiyatlar ile yanıt vermek hedeflerimizin başlarında yer almaktadır.

Şirketimiz ile parça ofis taşımacılığı yapabilirsiniz. Eşyaların şehir içinde veya şehir dışında başka bir yere belli aralıklar ile gitmesi gerekiyorsa bunu firmamız ile yapabilirsiniz. Şirketimiz ile yaptığınız görüşmelerde bunu belirterek öncesinde bir planlama hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu planlamaya göre eşyalarınızın hangi aralıklar ile ofisten alınacağı netleştirilir ve belirlenen tarihlerde belirlene eşyalar alınarak istenilen adrese gönderilir.

Koşuyolu Ofis Taşıma

Bu işlemleri her zaman tek nakliye aracını tamamen kiralayarak yapmak ciddi masraflara neden olabilmektedir. Bu noktada parça ofis taşımacılığı hizmeti devreye girmektedir. Aynı güzergahta olan farklı müşterilerimiz ile birlikte, bir nakliyat aracını kiralayarak eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Buna nakliyat piyasasında parça taşımacılık denilmektedir. Günümüzde bu yolu tercih edenlerin sayısı da artmaktadır ve giderek talep görmeye devam etmektedir.

Ofis taşırken eşyaların montajlarının ve sökülmelerinin yapılması gerekir. Ofislerde kullanılan cam bölmeler, cam duvarlar ve ahşap eşyalar genelde bütün şeklinde taşınamaz. Bu nedenle parçalanarak nakliyat araçlarına indirilmesi gerekir. Eşyaların montaj yerlerinden sökülmesi sırasında buradan çıkan küçük parçaların kaybolmaması ise çok önemlidir. Parça küçük olsa bile yapının tam olarak oturması için önemli olabilir ve yerine başka bir parça koymak her zaman mümkün olmayabilir.  Bunları engellemek de yapılacak titiz çalışmalar sonucunda mümkün olur. Gelişi güzel çalışmak, özen göstermemek, işi aceleye getirmek aradaki ufak parçaların, vidaların kaybolması anlamına gelir.

Sigortalı Nakliyat

Böyle bir durumda eşyaların montajı da tam olarak yapılamaz. Birkaç noktada eksiklikler görülür. Ofis için bu durum çok da iyi olmayan sonuçlara neden olur. Görsel açıdan da belli bir seviyede olması gereken ofislerde, eğik masalar, yamuk cam duvarların olması hoş olmayan estetikten uzak görüntülerin oluşmasına neden olacaktır.

Şirketimizin ofis taşımacılığı alanındaki özenli çalışması ile bu tür sorunlar ile karşılaşmazsınız. Eşyalarınız alındığı gibi yeni çalışma ofisinize kurulur ve eksiksiz şekilde teslim edilir. Ekiplerimiz ürünlerin montajı ve sökülmesi konusundaki bilgisi sayesinde bunları eşyalara zarar vermeden yapar. Ayıca tecrübeleri sayesinde çok hızlı hareket eder ve zamanı verimli kullanır.