Parsiyel taşımacılık her anlamda avantajlıdır. Birçok kişinin artık bu yöntemi kullanarak eşyalarını taşımaktadır. Parsiyel, bir bütünden ziyada belli parçalara, nakliyat alanında verilen isimdir. Bu, özellikle ticari alanda faaliyet gösteren şirketlerin sıklıkla tercih ettiği bir nakliye alanıdır. Sadece ticari işletmeler değil aynı zamanda ev eşyalarının taşınmasında da parsiyel taşımacılık sıklıkla kullanılmaktadır.

Parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile bireysel ve ticari firmalara uygun, herkesin ihtiyacına göre alternatif yollar ile nakliye gerçekleştiriyoruz. Parça taşıma konusunda piyasanın deneyimli şirketlerinden biri yaparken doğru şekilde parça eşyaların adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Parça taşımacılığı konusunda gerekli tecrübemizin olması, işlerin daha sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlarken, aynı zamanda güvenilir bir biçimde nakliyeyi tamamlıyoruz.

Kıztaşı Parasiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık avantajlarından biri ekonomik olmasıdır. Ekonomik olmasının nedeni ile herksin kullandığı alan kadar ücret ödemesidir. Örnek vermek gerekirse; bir yere ulaştırılması gereken bir buzdolabı için kargo şirket ile anlaşmak ve onun vasıtası ile göndermek pek mümkün değildir. Kargo firmaları bu kadar büyük ve birden fazla personelin gerektiği işleri genelde almazlar. Burada, bu tür bir ihtiyacı olan kişiler nakliye şirketlerini tercih ederler. Ancak sadece bir buzdolabı için bütün bir nakliye aracını kiralamak pek de ekonomik olmayacaktır. Bu nedenle o buzdolabının nakliye aracında kaplayacağı yer kadar bir ödeme yapılarak, kalan boş yere yine birkaç parça eşyası olan kişilerin eşyaları ile birlikte taşımak çok daha uygun ve mantıklı olacaktır.

Kıztaşı Parça Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık şehir içi nakliyat alanında birkaç parça eşya için küçük kamyonetler kiralanabilir. Firmamız bu alanda da müşterilerimize seçim fırsatı vermektedir. İsteğiniz doğrultunda isterseniz şehir içi nakliyat için bu tür araçları da bizim aracılığımız ile kiralayabilirsiniz.

Nakliyat aracı ile eşyalarınızı taşımak isterseniz de parça taşımacılığı hizmetlerimizden avantajlı fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Bu, özellikle şehir içi nakliyattan ziyade şehirler arası nakliyat için çok daha avantajlıdır. Kamyonet tipi araçlar ile şehirler arası yolculuk yapmak ve eşya taşımak yerine, nakliyat araçları ile şehir dışına eşya göndermek daha güvenilir olacaktır.