Nakliyat piyasası giderek büyümektedir. Günümüzün önemli sektörlerinden biri oluşturan nakliyat alanına olan talep, piyasanın ciddi şekilde genişlemesine ve bu alana olan yatırımların artmasına neden olmuştur. Tuğcular Nakliyat olarak, bu genişleyen piyasanın köklü şirketlerinden bir tanesiyiz. Piyasa genişlediğinde ve büyüdüğünde değil, çok önceleri bu işi yaptığımızdan dolayı, tecrübemizle ve şirket politikalarımız ile birlikte bu alanda öne çıkmaktayız. Bilinen ve kaliteli hizmet sunan şirketlerinden biri olarak evden eve nakliyat, ofis nakliyatı, sanayi ürünlerinin taşınması, mağaza taşımacılığı ve diğer alanlarda olan ihtiyaçlar için ilk tercih edilen yerlerden bir olmayı da sürdürüyoruz. Piyasada yerimizi sağlamlaştırmamızda, müşterilerimizin katkısı fazladır. Her biri ile çalışmayı tamamladıktan sonra aldığımız olumlu geri dönüşler, sonraki ihtiyaçlarında yine bizi tercih etmesi, etrafına bizi önermesi gibi faktörler hem İstanbul’da hem de diğer şehirlerde bilinen ve ilk iletişime geçilen şirketlerden biri olmamızı sağladı.

İstanbul Evden eve nakliyat

Şirketimizin kaliteli hizmet politikası bu olumlu geri dönüşleri almamızda, bir sonraki evden eve nakliyat için müşterilerimizin tekrar bizi aramasında önemli bir rol oynamaktadır. Nakliyat için kaliteli hizmet demek aslında hiçbir sorun çıkmadan, müşterilerin hiçbir şekilde mağdur olmamasını sağlayarak ev taşımaktır. Ev eşyalarının zarar görmemesi, nakliyatın hızlı gerçekleşmesi, şirketin verdiği güvenceler ve güvenilirliği gibi detaylar kaliteyi belirleyen başlıklar arasındadır. Evden eve nakliyat şirketimiz bu başlıkların tamamında özenle çalışarak yüksek başarı yakalamaktadır. Eşyaların alınmasından önce başlayan ekspertiz çalışmasından son eşyanın yeni eve taşınmasına kadar geçen sürede, nakliyat için gerekli ne varsa eksiksiz yapmamız, başarıyı da zorunlu olarak elde etmemizi sağlamaktadır.

Profesyonel bir çerçeve içinde tüm nakliyat dönemini yönetmekteyiz. Bizimle çalışmanız halinde ekiplerimizin işinde ne kadar iyi olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Profesyonel bir çalışma dışarıdan kendini çok rahat belli eder. İşinde usta olmak gizlenebilecek bir şey değildir. Bu görüldüğünde ise eşyaların güvenle taşınacağını da daha nakliyatın ilk dakikalarından itibaren anlamış olursunuz. Bunun rahatlığı ile evinizi taşımak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, Whatsapp’tan mesaj atabilirsiniz. Evden eve nakliyat haricinde ofisinizi taşımak isterseniz, mağaza taşıma ya da mağaza ürünlerinin taşınması noktasında da bizimle birlikte profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları

Profesyonel düzeyde sunduğumuz evden eve nakliyat hizmeti, piyasanın altında fiyatlarda yapıyoruz. Uygun fiyat vermemizin nedenlerinden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ev taşıma döneminde girilen masrafların farkındayız ve bunun nakliyat şirketlerine ödenecek tutarını olabildiğinde düşürmek niyetindeyiz. Bunun dışında kullandığımız araçlar, nakliyat araçları ile birlikte nakliyat giderlerinin daha düşük kalmasını sağlamaktayız. Bu gibi avantajlar ile sizlere daha uygun fiyatlar verebilmekteyiz. Araçlarımız modern nakliyat araçlarıdır. Modern olmaları bize bir çok avantaj getirirken bunlardan en önemlileri eşyaların güvenliği ve yakıt tasarrufudur. Araçlarımızın modern yapısı sayesinde en hassas ve pahalı eşyaları bile güvenle uzun yollar boyunca zarar görmeyecek şekilde taşımaktayız. Eşyaların güvende olması belki de araçların getirdiği en önemli katkıdır. Bunun dışında da yakıt tasarrufunda da önemli bir katkı vermektedir. Yakıtın az harcanması özellikle mesafesi fazla olan şehirler arası nakliyat için ciddi bir kar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu elde edilen kar da doğal olarak hizmeti alan müşterilere olumlu olarak yansımaktadır. Firmamız bu gibi küçük ama sizlerin daha uygun fiyata daha kaliteli hizmet almanızı sağlayacak detaylar ile sizlere ulaşmaktadır. Bunların haricinde yaz aylarına özel düzenlediğimiz yeni kampanyalı fiyatlar ile ev taşıma işlerinizi daha da uygun fiyatlı hale getirebilirsiniz.