Evden eve nakliyat için kullanılan taşıma yöntemlerinden biri asansörlü taşımadır. Son dönemin popüler yöntemlerinden biri olarak her çalışan firmaya hem de hizmeti alan kişiye büyük avantajlar sağlar. Asansör sistemleri farklı boyutlarda ve özelliklerdedir. Daha aşağıdaki katlar için küçük sistemler kullanılabilirken daha üst katlar için gelişmiş asansörlerin kurulması gerekir. Kullanılan asansörün kapasitesi aynı zamanda büyük eşyaların taşınabilmesine de olanak vermelidir. Son dönemde neredeyse tüm asansör sistemleri ciddi oranda kapasitesi arttırmış ve yüksek katlara çıkabilecek kadar donanımlıdır. Nakliyat şirketi olarak hem donanımlı hem modern asansör sistemleri ile evden eve asansörlü taşıma yapmaktayız. Her şehirde her semte ihtiyaç duyulması halinde kısa sürede asansörü kurarak eşyaları evden alıp yeni evinize güvenle çıkarmaktayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansör sistemi en fazla yeni sitelerde tercih edilmektedir. Site yapısı içeriden taşıma yapmaya çoğunlukla uygun değildir. Böyle bir durumda dışarıdan eşyaların çıkarılması gerekir. Bunun içinde asansör sisteminin kurulması şarttır. Sistemin kurulacağı yer iyi seçilmelidir. Güvenliği riske atacak şekilde yapılacak işlemlerden kaçınılmalıdır. Her işte olduğu gibi asansörlü taşımada da belli bir tecrübenin olması gerekir. Şirketimiz, personelleri ile birlikte nakliyat alanının her kolunda senelerin tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Asansör sistemi kurmada uzmanlaşan ekip arkadaşlarımız, en doğru yere, güvenliği riske atmayacak konumda asansörü yerleştirir ve ondan sonra taşıma yapmaya başlar.

Sigortalı taşıma

Eşyalar için her ne kadar önlemler üst düzeyde alınırsa alınsın mutlaka sigorta yapılmalıdır. Bu, işin kalitesine güvenmekten çok karşı tarafa ek bir güvence vermek için gerçekleştirilir. Modern çağda yapılan her hizmetin garantisi bir şekilde yasal dayanaklara da bağlı olacak şekilde verilmelidir. Firma tarafından böyle bir işlem yapılmasa bile hizmeti alan kişi tarafından mutlaka talep edilmelidir. Nakliyat da sigortalı taşıma konusunda en önemli yerlerden biridir. Evden eve nakliyat, parça taşıma, sanayi ürünleri gibi geniş bir alanda hizmet sunan firmalardan bir tanesi olarak sigorta konusuna önem vermekteyiz. Her işimizde sigortalı taşıma yapmaktayız. İterseniz bütün bir evi taşıtın, isterseniz 1-2 parça eşyanızı parça taşıma hizmeti ile gönderin, mutlaka sigorta kapsamına alınarak taşınacaktır.