Mağaza ürünlerinin taşınması konusunda profesyonel destek sunan şirketimiz, her ürün için kaliteli taşıma gerçekleştirmektedir. Mağazanızda hangi ürünler bulunursa bulunsun bunların korunaklı bir biçimde taşınması için gereken yöntemler ve taşıma bilgisi şirketimizde mevcuttur. Şirketimiz politikaları gereği, müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedef olduğundan en pahalı ürünlerden en küçük parçalara kadar tümünde dikkatli bir şekilde taşıma gerçekleştirilir. Mağaza taşıma alanında bu konu iki kat daha önemlidir. Eşyaların zarar görmesi maddi kayıptan da öte, çalışma düzeninin aksamasına da neden olabileceği için dikkatli çalışma yapılması gereklidir. Mağaza ürünlerinizi hem şehir içinde hem de şehir dışında istediğiniz noktaya kısa sürede taşıtabilirsiniz. Firmamız, her ürün için gerekli ambalajlamaları yaparak, modern nakliyat araçları ile başka semte ya da başka şehre çok kısa sürede ürünlerin teslimatını güvenli şekilde yapacaktır. Eşyaların zarar görmemesi için alçağımız önlemlerden biri de taşıma yönteminin doğru belirlenmesidir. Eğer mağazanın kattaysa bunun için asansör sistemi de kullanılabilir. Eşyaların bina içinden değil de asansör ile indirilmesi taşırken darbe alma ihtimalini sıfırlar. Daha güvenlidir ve daha hızlıdır. Ancak asansör sisteminin kurulması ve bunun doğru uygulanması gerekir. Ekiplerimiz senelerdir asansörlü taşımacılık yapmaktadır. Bu noktada garantili bir şekilde asansör sistemi kurarak taşıma yapmaktadır.

Kilyos Mağaza Taşıma

Şirketimiz ile mağazanızı tamamen de taşıyabilirsiniz. Ürünler dışında mağazada kullanılan eşyaları yeni mağazanıza taşımak için yine kaliteli hizmet alabileceğiniz şirketimiz, herkes için yenilikçi fikirler ve çözümler üretebilecek kapasiteye sahiptir. Mağazanızda bulunan tüm eşyalar özenle sökülerek nakliyat araçlarına yerleştirilir ve kısa sürede yola çıkartılır. Yeni adresinde ise sökülen tüm mağaza eşyaları yeniden montajlanarak hemen çalışabileceğiniz, işlerinize ara vermeden devam edebileceğiniz şekilde kurulumu yapılır.

Mağaza taşıma hizmetinde hız konusu da son derece önemlidir. İşlerinizin aksamaması, ara vermemeniz için olabildiğinde hızlı davranılmalıdır. Tabii ki hızlı davranmak ile acele etmek arasında bir fark vardır ve acele etmek eşyaların zarar görmesine neden olabileceği için acele edilmemesi gerekir. Hızlı nakliyat için gereken bazı kurallar vardır. Bunlar uygulandığında acele etmeye gerek kalmadan işler hızlı şekilde ilerler. Sağlıklı bir nakliyat için gerekli planlamaların da yapılması gerekir. Şirketimiz mağaza taşımacılık için gereken planları bir gün öncesinde yapar. Öncelikle eşyaların alınacağı mağazaya giderek ne tür ürünlerin taşınacağını belirler. Bunlar için gereken ambalajları belirler ve en korunaklı ürünleri getirerek eşyaları bu şekilde korunaklı hale sokar. Diğer bir bakılacak yer ise eşyaların yoğunluğudur. Ürünler ile birlikte mağaza eşyaları da taşınacaksa bunların belirlenmesi, hacimleri ve ağırlıkları hesaplanmalıdır. Ekspertiz adı verilen bu çalışma yapıldığında işler hızlı ilerler.

Mağaza Taşımacılık Şirketi

Şirketimiz hem ürünlerin hem de mağazanın tamamen taşınmasında gerek bireyse gerekse kurumsal ihtiyaçlara yönelik uygulamaları profesyonel düzeyde uygular. Sunduğumuz hizmetlerin tamamında müşterilerimizin gönül rahatlığı ile bu dönemi geçirmesi adına gereken garantileri de vermekteyiz. Bunlardan biri de sigortalı mağaza taşımacılığı hizmetidir. Ücretsiz şekilde sigortalı taşımacılık yaparak, aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması adına gereken her özeni gösteriyoruz. Firmamız hem ekspertiz hem de sigortalı taşımacılık için ek ücret talep etmemektedir. Bunlar ile birlikte her zaman en uygun fiyatları vererek, sadece hizmet kalitesinden değil, bunu uygun rakamlara da gerçekleştirerek her anlamda konforlu bir hizmet almanızı istemekteyiz.

Mağaza taşıma alanı dışında bize parça taşımacılık konusunda da ulaşarak belirttiğimiz avantajlar ile ürünlerinizi şehir içinde başka bir semte ya da yine şehirler arası taşıtabilirsiniz. Bilgi almak için internetten mesaj atabilir ya da telefonla arayarak hizmetimiz hakkında kapsamlı bilgiler edilebilirsiniz.