Konforlu ve hızlı evden eve nakliyat garantisini veren şirketimiz, hizmetlerine İstanbul’dan devam etmektedir. Şirketimiz, ülkenin her noktasında nakliyat ihtiyaçlarına cevap verirken, her zaman yüksek standartlarda bunu yapmaktadır. Deneyim ve bilgi birikimi ile personellerimiz, bu standardı yakalamamızda en fazla katkısı olan kişilerdir.

Personel kadromuz, piyasada sürekli olarak çalışan, meslek olarak nakliyatçılık yapan kişilerden oluşmaktadır. Asıl işleri bu olduğundan her biri daima titizlikle çalışmaktadır ve deneyimleri ile birlikte kaliteli hizmeti de titiz çalışmaları ile ortaya koymaktadır. Ekibimizde görev alan her bir kişinin uzman olduğu alanlar birbirinden farklıdır. Eşyaları taşıyanlardan araç şoförlerine, eşyaları söküp montajlayan ekipten asansör sistemini kullanan herkes kendi alanında yetişmiş insanlardır. Bunun katkısı doğrudan işe, yani direkt olarak hizmet kalitesine yansımaktadır.

Evden Eve Nakliyat şirketi

Nakliyatın bölümlerinden biri olan eşyaların sökülmesi ve tekrar montajlanması belli bir deneyim ve bilgi isteyen bir konudur. Genelde büyük dolaplar, masalar sökülerek taşınması gerektiğinden montaj yerlerinden ayrılarak araçlara yerleştirilir. Sökülme işleminde dikkatli davranılmadığında küçük ama önemli parçalar kaybolabilir. Bunun dışında küçük parçalar kırılabilir. Bunları engellemek için dikkatlice bunların çıkarılması ve her ürünün parçalarının bir arada tutularak taşınması gerekir. Evden eve nakliyat alanında gelen şikayetlerin ciddi bir bölümünün eşyaların tam olarak teslim edilmemesi, sökülen eşyaların bazı parçalarının kaybolması gibi sorunların olduğu görülmektedir.

Personellerimiz bu konuda son derece titiz davranmaktadır. Eşyaların sökülmesinde çalışan en az iki personelimiz her eşyayı dikkatli bir şekilde söktükten sonra parçalarını bir arada olacak şekilde ayrı bir ambalaj içine alır. Böylece nakliyat için yeni eve gidildiğinde aynı ürüne ait aynı parçalar bir arada olur ve montajlaması eksiksiz şekilde yapılır.

Evden eve nakliyat alanının diğer bir tarafı da sökülen eşyaların tekrar aynı şekilde montajlanmasıdır. Ekibimiz, evden alınan eşyayı aynı şekilde tekrar yeni evinizde istediğiniz yere kurmaktadır. Bunun içine beyaz eşyalar da dahildir. Dolap kapakları, beyaz eşyalar, masa ve diğer ürünlerin tamamının kurulumu yapıldıktan sonra nakliyat bitirilir.

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Bu gibi önemsiz görülen ama nakliyatın daha konforlu geçmesini sağlayacak uygulamalar nakliyat şirketlerinin işine verdiği önem ile ölçülür. Dikkatli bir çalışma yapıldığında bu tür sorunlar ile karşılaşılmayacağı gibi diğer konularda da problem çıkması engellenir. Personellerimiz beyaz eşyaların da kurulumunu, su ve elektrik bağlantılarını yapmaktadır. Klimaları da kurup o şekilde evi teslim etmektedir.

Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat alanında kendimizi giderek geliştiriyoruz ve her defasında üzerine biraz daha koyarak daima en kaliteli hizmeti sizleri ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bunu yapmamızda gelişen teknolojiyi takip etmemizin rolü de fazladır. Şirketimiz güncel olarak nakliyat alanındaki gelişmeleri takip etmektedir. Evrensel olarak gelişen taşıma yöntemlerini, yeni çıkan yardımcı ekipmanları, nakliyat araçlarının taşımacılığa daha da uygun hale getirilecek şekilde bakımlarını yapılması ya da yenilenmesi konusunda başarılıdır.

Şehirler arası nakliyat için nakliyat araçlarının taşımacılığa uygun olması son derece mühimdir ve bu araçların donanımlı olması hem eşyaların güvenliğine katkı sağlar hem de ekonomik yönden daha düşük tutarlarda taşıma yapılmasına olanak verir. Donanımlı araçlar içerisine eşyalar daha korunaklı ve rahat biçimde yerleştirilir. Yol ne kadar uzun ve zorlu olursa olsun eşyalar devrilmez ya da birbirine çarparak zarar vermez. Araçların modern olması ve bakımlarının yapılması ise nakliyat masraflarını önemli ölçüde düşüreceği için düşük tutarlarda nakliyat yapılmasına imkan verir. Firmamız bu avantajları ile beraber ülkenin yer yerinde nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir. Bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey evden eve nakliyat için bize ulaşmak.