Evden eve nakliyat şirketimizin sahip olduğu imkanlar ile profesyonel ve sorunsuz olarak eşyalarınızı istediğiniz yerden aldırıp, istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Firmamızın sağladığı modern taşımacılık yöntemleri ile birçok farklı alanda garantili taşıma rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat alanında tecrübenin önemi büyüktür. Her evin ihtiyacı diğerinden farklı olacağı için bunlara uygun bir taşıma planının yapılması gerekir. Planın yapılması ise doğrudan tecrübe ve bilgi ile alakalıdır.

Personellerimiz nakliyat piyasasında senelerdir çalışarak ciddi bir deneyim kazanmıştır. bunları da her işte müşterilerin lehine olacak şekilde kullanarak hizmet kalitesini yükseltmektedir.

Evden Nakliyat Şirketleri

Bizimle iletişime geçerek tecrübeli personellerimiz ile eşyalarınızı güvenle yeni adresine taşıyabilirsiniz. Yol boyunca ekiplerimiz ile iletişim kurabilir ve gidişat hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz konum isteyebilir ve araç takibi yapabilirsiniz.

Firmamızın önem verdiği konulardan biri de sürekli iletişime açık olmaktır. Hem nakliyat öncesinde hem de nakliyat sırasında bilgi akışını sağlamak için gerekli tüm alt yapıyı temin etmekteyiz. Bunda modern nakliye araçlarımızın katkısı da fazladır. Takip sistemi ile yol boyunca araçların nerede olduğu, ne kadar sürede adrese varacağı rahatlıkla anlaşılmaktadır.

Firmamızın müşteri memnuniyetini sağlamak için aldığı önlemlerden biri de sigortalı taşımacılıktır. Evden eve nakliyat alanında sigortalı taşımacılık yapılması günümüzde zorunludur ve kurumsal yapıdaki her firma sigorta yaparak eşyaları taşımaktadır. Sigorta, eşyaların bir şekilde hasar alması, zarar görmesi durumunda maddi açından mağduriyet yaşanmasını engeller.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Bu nedenle hangi firma ile çalışırsanız çalışın mutlaka sigorta talep edin. Sigorta yapmayan ya da sigorta harici alternatif yöntemler ile garanti verdiğini söyleyen şirketler yerine daha kurumsal firmalar ile çalışın.

Kurumsal firmalar ile çalışmak sonrasında kolaylıkla muhatap bulabilmeniz anlamına gelir. Ayrıca kurumsal firmalar yasal olarak, nakliyeciliğin gerektirdiği tüm şartları yerine getirmek durumunda olduğundan alacağınız hizmet kalitesi de belli bir seviyede olur ve bunun altına düşmez.

Tuğcular Nakliyat şirketi olarak kurumsal yapımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile evden eve nakliyat ihtiyacınıza güvenle ve uygun fiyatla çözümler bulabilirsiniz.