Ülkemizde birçok farklı bina yapısı bulunmaktadır. Her şehirde hatta aynı ilçenin aynı semtindeki farklı binalarda bile yapılar ayrıdır. Bunlar için farklı taşıma yöntemleri ile taşıma işlemleri yapılmalıdır. Evden eve nakliyat için bu çok daha önemlidir. Çünkü siteler, apartmanlar veya müstakil evlerde aynı uygulamalar yapılamaz.

Şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda en doğru taşıma yöntemini belirleyerek bunun bilgisini size iletir. Taşınma işlemleri başlamadan evinizin nasıl taşınacağını ve hangi yöntem kullanılacağını bu sayede bilirsiniz. Eğer bu yöntem yanlış belirlenirse veya zaman kaybetmemek için yanlış yöntemde ısrar edilirse eşyaların zarar görmesinin önü açılacaktır.

Yöntemlerin çeşitli olması hem şirketin hem de personelinin niteliği ile ilgilidir. Eşyaların nasıl taşınacağı öncesinde yapılan ekspertiz çalışmasında belirlenir. Gerekli planlar yapılır. Buna uygun hareket edilerek eşyalar kolay şekilde evden alınır ve yola çıkılır. Ancak tüm bu planlar yapılsa bile uygulama noktasında personeller olacağı için onların da niteliği son derece önemlidir.

Kavacık Evden eve nakliyat şirketi

Şirketimizde görev alan her ekip üyesi alanında uzmanlaşmayı başarmıştır. Her biri deneyimlidir ve bilgilidir. Şirketimiz işe alım politikası ile birlikte her zaman uzman kişiler ile çalışarak müşterilerimizin kaliteli hizmet almasını sağlamıştır. İçinde bulunduğumuz piyasada uzun süredir yer almaktayız ve bu süre içinde müşteri memnuniyetini aldığımız her işte sağladık. Şu ana kadar aldığımız olumlu geri dönüşler, çalıştığımız kişilerin bizi başkalarına önermesi, her defasında daha fazla kişiye ulaşmamız ve insanların ilk tercihleri arasında olmamız bunun kanıtları arasınadır.

Firmamızda sadece evden eve nakliyat hizmeti yoktur. Şirketimizde hem bireyse müşterilerimize hem de kurumsal müşterilerimize uygun olacak şekilde farklı çözümler ve uygulamalar her zaman vardır. Evden eve nakliyat en fazla aktif olan nakliye kolu olsa da mağaza taşımacılığı, ofis nakliyatı, sanayi ürünlerinin taşınması, yük ve parsiyel taşımacılığı da son dönemlerde gittikçe fazla tercih edilmektedir. Şirketimiz artan bu talepleri karşılamada da son derece başarılıdır ve bu alanda da birçok kişiye hizmet vermektedir.

Şirketimiz ile yapılan tüm nakliyat işlemleri sigortalı taşımacılık güvencesi altındadır. İster yük, ister parça ister ofis yada evin tüm eşyaları teker teker listelenerek sigorta kapsamına alınır. Sigorta özellikle sanayi ürünlerinde son derece önemlidir. Çünkü bazı sanayi ürünleri diğerlerine göre daha hassas olacağından taşınması konusunda hizmeti alan kişilerin ya da kurumların bazı garantiler alması gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi de sigortalı taşımacılıktır.

Sigortalı taşımacılık

Sigortalı taşımacılık firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. İster kurumsal ister bireysel her işte bu uygulamayı yapmaktayız. Modern anlamda nakliyat hizmeti veren tüm firmalarda da bu hususa son derece dikkat edilmektedir. Profesyonel bir çalışma yapan her nakliyat şirketi her zaman sigortalı taşımacılık yapmak zorundadır. Çalışmak için firma seçimi yaparken bunu da göz önünde bulundurabilir ve çalışmayı düşündüğünüz yerin kurumsal olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Tuğcular Nakliyat, İstanbul merkezli tüm Türkiye’ye kurumsallığı ile kaliteli hizmet sunan şirketlerin başında gelmektedir. Firmamızın personelleri ve kurumsal yapısı; bilgi ve tecrübesi ile sizlere sorunsuz bir nakliyatın garantisini vermektedir. Kurumsal firmalardan biri olarak her zaman nakliyat standartlarına uyarak, ortaya çıkması muhtemel tüm sorunları engellemekteyiz. Bizimle çalışmanız halinde siz de bu profesyonel hizmetler ile evden eve nakliyat yapabilir, ofisinizi taşıyabilir ya da ürünlerinizi istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Firmamıza şehir içi nakliyat ihtiyacınız için de ulaşabilir ve avantajlı kampanyalardan yararlanarak uygun rakamlara nakliyat gerçekleştirebilirsiniz.