Evden eve nakliyat dönemleri çoğu kişi için içinden çıkılmaz derece zorlayıcıdır. Aslında uygun ve doğru taşınma yöntemleri uygulandığın ev taşımak sanıldığının aksine o kadar da zahmetli değildir. Burada yapılması gerekenler hemen hemen bellidir. Hem evini taşımak isteyen hem de evden eve nakliyat hizmeti veren şirket bazı detaylara dikkat ettiğinde işler daha da kolaylaşır.

Burada asıl görevin nakliyat şirketine düştüğünü belirtelim. Firma olarak da bunun bilincinde hareket etmekteyiz. Bir nakliyat şirketi, taşınma sürecini ne kadar kolaylaştırabilirse o kadar kolaylaştırıyoruz. Hemen her detaya dikkat ederek sizlerin çok rahat ve konforlu biçimde taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Şirket olarak, gerek personellerimiz ile gerek de kurumsal yapımız ile size bu dönemin rahat geçmesi için garanti veriyoruz.

Nakliyat şirketi olarak sunduğumuz hizmete taşınmadan önce başlıyoruz. Ekspertiz hizmetimiz ile gereken ilk adımı atıyoruz. Ekiplerimiz ile eşyaları almaya gelmeden önce, ilk olarak eşyaların durumunu inceliyoruz.

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ekspertiz hizmeti sağlayan nakliyat şirketlerinden biriyiz. Bunu sizlerin daha kaliteli hizmet alabilmeniz adına ücretsiz şekilde gerçekleştirmekteyiz. Çünkü nakliyat için ekspertiz kontrolü son derece önemlidir ve sunulacak hizmetin kalitesini arttırır. Bir nakliyat şirketi ne kadar deneyimli ve bilgili olursa olsun yeni bir eve geldiğinde ve eşyaları ilk kez gördüğünde ister istemez bir zaman kaybı yaşar. Eşyaların nasıl çıkartılacağı, ne gibi malzemeler kullanılacağı anında belirlenir. Ancak bilindiği gibi her evdeki eşya birbiri ile aynı değildir. Eşyaların çeşitliliğinin fazla olması nedeni ile bu anlık planları yapmak her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Olumlu sonuç verse bile karşılaşılacak ekstra durumlar karşısında çözüm üretilene kadar belli bir zaman geçmiş olur.

Ekspertiz ile bu tür beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olunur. Eve gelecek personeller eşyalar konusunda, bina yapısı hakkında bilgilendirilir. Eşyaların durumuna göre firmadaki en uygun nakliyat aracı seçilir. Bu da araç küçük geldiğinde yeni aracın gelmesinin beklenmesini önler. Diğer bir taraftan eşyalar az ise büyük bir nakliye aracı çağırılmış ise nakliyat tutarı artacağından yine hizmeti alçak olan kişilerin aleyhine bir durum gelişmiş olur.

Evden Eve Nakliye Şirketleri

Firmamız bu tür sorunlar ile karşılaşmamanız için tamamen ücretsiz ekspertiz göndermektedir. Piyasada bu işlem için ücret talep eden şirketler vardır. Bazı kişiler bunun ek masraf olacağını düşündüğü için ekspertiz çağırılmasını istemez. Bu da yukarıda belirttiğimiz olası problemlerin yaşanmasına yol açabilir.

Evden eve nakliyat hizmetimiz ile ücretsiz olarak uyguladığımız yöntemlerden biri de sigortalı taşımacılık yöntemidir. Sigortalı taşımacılık evden eve nakliyat piyasasında her şirketin mutlaka yapması gereken bir uygulamadır. Eşyaların zarar görmesi durumunda hizmet alan kişilerin tek dayanağı bu sigorta olacaktır.

Piyasada yine sigorta yapmak için ek ücret isteyen firmalar olsa da Tuğcular Nakliyat olarak bunu ücretsiz olarak sağlayan yerler bir tanesiyiz. Firmamız, “önce müşteri memnuniyeti” diyerek sizin konforlu ve güvenli bir nakliyat yaşamanız için tüm ek uygulamaları ücretsiz olarak sağlamaktadır. Firmamızın asıl amacı ekonomik olarak kar elde etmek değil; çalıştığımız kişilerin nakliyattan memnun kalması ve sonrasında yine bizi tercih edecek kadar güvenmesidir. Senelerdir yer aldığımız evden eve nakliyat işinde bunu başardığımızı da söyleyebilir. Birçok müşterimiz ile tekrar çalışmamız, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtıdır. Giderek hizmet kalitemizin yükselmesi, sizlerin her ihtiyacına yenilikçi nakliyat yöntemleri geliştirmemiz ve bunları uygun fiyatlara yapmamız sayesinde bizi tercih edenlerin sayısı da ciddi şekilde artmaktadır.