Bunların en büyük nedeni dönemsel olarak, özellikle yaz aylarında taşınma ihtiyacının fazla olduğu, evden eve nakliyat piyasasının yükseldiği bölümde sadece kazanç elde etmek isteyenlerin bu işlere soyunmasıdır. Amaç sadece yaz ayında çalışmak olduğundan, bu kişilerden bazıları işlerini özenmeden yapabilir. Amaç müşteri kazanmak değil para kazanmak olduğundan bazı sorunlar karşısında çözüm üretmek yerine işi bir an önce bitirip başka nakliyat işleri almayı düşünür. Sigortalı taşımacılık yapmaz.

Bu nedenle bir yer ile anlaşmadan piyasada ne kadar süredir iş yaptığı, her dönem bu hizmeti verip vermediğine bakmanız daha faydalı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Firmamız hem uzun senelerdir insanların nakliyat ihtiyacına profesyonel şekilde cevap vermekte hem de her mevsim çalışmaktadır. Yağmur, kar ya da olumsuz hava koşullarında bile başarı ile nakliyatı gerçekleştiren firmamız bu konuda ciddi bir güven ortamı sağlamaktadır.

Karanfilköy Evden Eve Nakliyat şirketleri

Nakliyat şirketleri arasında kurumsal düzeye çıkmayı başarmış olmanın yetirdiği bazı sorumlulukların olduğunun farkındayız. İşimizi hakkıyla yapmak için nakliye alanının zorunlu olarak getirdiği şartları da bire bir olarak hizmetlerimize yansıtmaktayız. Bunlardan bir tanesi olan sigortalı taşımacılık da yine kurumsallığın getirdiği bir zorunluluktur ve istisnasız her işimizde müşterilerimize bu güvenceyi sunmaktayız.

Sigortalı taşımacılık bazen müşterilerin göz ardı ettiği önemli konulardan biridir. Taşınma döneminin yorucu olabilmesi nedeni ile çok fazla detayla uğraşmamak için sadece eşyaların taşınmasına odaklanılarak bu tür detaylar başlangıçta atlanabilir. Ancak eşyaların başına bir şey geldiğinde, darbe aldığında, kırıldığında veya bozulduğunda sigortanın olmamasından dolayı bazı sorunlar yaşarlar. Firmalar sigorta yapmadığında bu tür sorunlar çıktığında yine çözümlerini sağlayabilir. Bozulan eşyaların onarımını yapıp teslim edebilir. Kırılan eşyaların ücretini ödeyebilir ve maddi olarak mağduriyet yaşanmasını önleyebilir. Ancak bunları yapmayan da olabileceğinden yasal bir güvencenin olması her zaman gereklidir.

Karanfilköy Sigortalı Taşımacılık

Nakliyat şirketi olarak bu tür sorunların çıkmasını önlemede kendimizi oldukça geliştirmiş durumdayız. Eşyaların güvenliğini sağlamada personellerimizin gösterdiği özen ile birlikte eşyaların nasıl korunacağını çok iyi bilmemiz, güvenli bir şekilde taşıma yapmamıza olanak vermektedir. Bununla birlikte yine de müşterilerimizin aklında bir soru işareti gelmemesi adına her işimizde sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Sigorta belgesini de tarafınıza iletmekteyiz. Bu durumda herhangi bir sorun olması durumunda elinizde yasal bir belge bulunur. Aklınız rahat bir şekilde taşınmış olursunuz.