Evden eve nakliyat ihtiyacı her an doğabilir. Özellikle günümüzdeki ekonomik gelişmeler iş seyahatlerini arttırdığından ev taşıma alanında ciddi bir hareketlilik söz konusudur. Ev taşımak için iş değişikliği dışında farklı gelişmeler de olabilir. Bunların başında da eğitim gelmektedir. Eğitimine farklı bir şehirde devam etmek isteyen öğrenciler ile birlikte aileleri de şehir değişmek istediğinde evden eve nakliyat şirketleri ile taşınır. Firmamız bu gibi ihtiyaçlarınız karşısında sizlere ekonomik olarak da zorlanmayacağınız, çok uygun fiyatlar ile taşınma fırsatı sunmaktadır. Kaliteli hizmetimiz bir yana bu ekonomik politikalar ile maddi açından bir külfete girmeden evinizi taşıyabilirsiniz.

Evinizde ne kadar eşya olursa olsun firmamız onları taşıyabilecek kadar büyük nakliyat araçlarına sahiptir. Araç filomuz oldukça geniştir ve geniş bir alanda hizmet verebilmektedir. Araçlarımız ile villa, dublex, 3+1, 2+1 veya 1+1 evinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Araçlarımızın boyutları her ihtiyaca cevap verebilir. Ekonomik fiyatla bu hizmetleri sunabilmemizde de bu kadar geniş araç yelpazesine sahip olmamamızın katkısı fazladır.

Eşyalarınız azsa bunun için büyük bir nakliyat aracı kullanmanız fazladan kullanmadığınız bir alanının parasını ödemenize neden olur. Bu noktada en doğru yöntem sizin için en uygun olan aracın seçilmesidir. Eşyaları az olan kişiler için seçilecek orta büyüklükteki veya küçük boyutlardaki nakliyat araçları ile çok daha uygun fiyatla evinizi taşıyabilirsiniz. Tabii ki bunun yapılması için çalışılan nakliyat şirketi içinde farklı araçların olması da gerekir.

Karaköy Evden Eve Nakliyat

Firmamızda sizin ihtiyaçlarına en uygun nakliyat araçları her zaman bulunur ve hizmet vermek için beklemektedir. Eşyalarınız çok olduğunda büyük ve donanımlı nakliyat araçları ile gelerek tüm eşyalarınızı sıkıştırmadan, ezilmelere müsaade etmeden taşımaktayız. Bunun dışında eğer eşyalarınız az ise 1+1 evde yaşıyorsanız ve taşınacaksanız bunun için de küçük ve donanımlı nakliyat araçları göndermekteyiz. Sizin için en doğru hizmeti belirleyerek uygun fiyat verirken kalitemizi de her zaman üstte tutmayı sürdürmekteyiz.

Eşyalarınızın boyutu küçük bir nakliyat aracını doldurmak için de az olabilir. Böyle bir durumda yine kullanmadığınız bir alan kalır ve bunun da ödemesini gerçekleştirmeniz gerekir. Bunu yapmayı kimse istemez. En doğru hizmet bedeli, kullanılan ve alınan hizmetin karşılığıdır. Firmamız bu anlayış ile hareket etmektedir. Sizlere bu alanda farklı çözümler sunmaktadır. Nakliyat öncesinde bu gibi yöntemleri size sunarak, sizin de onay vereceğiniz bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız.

Nakliyat Fiyatları

Bu yöntemlerden biri de parça taşıma veya parsiyel taşımadır. Bu, bir araçta boş kalan bir alana diğer bir kişiden alınan eşyaların yerleştirilmesi ile aracın bedelinin paylaştırılmasıdır. Bu, günümüzün önemli nakliyat kollarından birini oluşturmaktadır. En önemli faydası tabii ki ekonomiktir. Özellikle evden eve taşımada sıklıkla kullanılır. Bunun dışında ofis ve sanayi taşımacılığında da parça taşımacılık yapan şirketlerin sayısı oldukça fazladır. Tuğcular nakliyat şirketi olarak evden eve taşıma ve ofis nakliyatı alanında müşterilerimize bu yöntemi sunmaktayız.

Bu yöntem ile sadece kullandığınız kısmın ödemesini gerçekleştireceğinizden bütün bir aracı kullanmaya göre çok daha az ödeme yaparsınız. Bu yöntem ile aynı yol üzerinde nakliyat gerçekleştirmek isteyen kişilerin eşyaları bir araca yerleştirilir ve sıra ile dağıtılır. Bu hem şehir içi hem de şehir dışı nakliyat alanında kullanılabilir. Önemli olan yakıt tasarrufu sağlayarak daha uygun fiyat sunabilmek için doğru sıra ile aynı güzergah üzerinde bulunan kişilerden eşya almaktadır. Bunun planlaması da nakliyat şirketi tarafından yapılır. Şirketimiz ile irtibata geçerek parça taşımacılık ve evden eve nakliyat seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve size en uygun seçiminizi yapabilirsiniz.