Personellerimiz birçok kez asansör kurduğu için en güvenli ve doğru yeri anında tespit edilebilmektedir: Burada kısa sürede asansörü kurarak vakit kaybetmeden eşyaları taşımaktadır. Eşyaların asansöre yüklenmesi konusu da önemlidir. Fazla eşya koymak yine güvenlik açısından doğru değildir. Zaten asansörün doğru konulması durumunda fazladan eşya yüklemeye gerek kalmadan işlemler sorunsuz ve hızlı şekilde ilerler. Firmamızda görev yapan personeller sizler için her zaman güvenilir ve kazançlı olacak  parça taşımacılığı yöntemlerini uygulamaktadır.

Karacaahmet Parça Taşımacılığı Şirketleri

Bu yöntemler uluslararası standartlarda kabul görmüş uygulamalar olduğundan en yüksek verim de bunlardan alınır. Şirketimizin attığı her adım, gittiği her yol sizlerin daha iyi bir hizmet almasını sağlamaktadır. İster şehir içi taşıma ihtiyacınızda ister şehirler arası taşımacılık da hangi konuda nakliyat yaptırmak istiyorsanız bizimle çalışarak, hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı istediğiniz yere modern araçlarımız ile götürebilirsiniz.

6 ihtiyacı her zaman bütün bir evi ya da ofisi taşımak amaçlı değil, parça taşımacılığında da kullanılır. Ofis ya da evlerinde bir eşyayı başka bir yere götürmek kişiler, bu eşyaları kargo ile taşıyamayacağı için nakliye firmalarını tercih eder. Bunun getirdiği bazı avantajlar vardır. Öncelikle kargo şirketlerine göre çok daha ekonomiktir. Bunun nedeni tutulacak nakliye aracında, eşyanız kadar ücret ödemenizdir. Bütün bir aracı kiralayıp kapatmak yerine, götürmek istediğiniz eşyanın ağırlığı ve hacmi kadar bir ödeme yapılır.

Karacaahmet Nakliyat

Kargo şirketlerinde de ücret bu şekilde hesaplansa da ağırlık ve hacim arttığında fatura katlanarak büyür. Ayrıca bazı eşyaları kargo şirketleri kabul etmemektedir. Bu eşyalar bazen çok büyük olduğu için bazen de hassas olduğundan bozulma ve kırılma ihtimali olduğundan, bu riski almak istemeyen kargo şirketleri de olabilmektedir. Bu noktada şehir içi taşımacılık yapan nakliyat firmaları, parça taşımacılığı ile semtler arasında eşya transferini gerçekleştirmek için gidilebilecek en uygun adreslerden biridir.

Firmamız parça taşımacılığı yapan nakliyat firmalarından biridir. İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin her noktasında parça taşımacılığı yapan şirketimiz, bu hizmetlerini çok uygun fiyatlara sağlamaktadır. Parça taşımacılığı mantık olarak evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı ile aynı olsa da nakliyat firmalarının farklı çalışma yöntemlerini uygulaması gereken bir alandır.