Tuğcular Nakliyat Şirketi sizlerin taşınma sürecini kolay hale getirecek yenilikçi ve profesyonel çözümlere sahiptir. Firmamız bünyesinde görevli ekiplerimiz alanında kendini geliştirmiş insanlardan oluşmaktadır. Ekiplerimizde yer alan her biri kişi özelliklerine göre alanında uzmandır. İşe alım sürecinde şirket olarak önem verdiğimiz konularında başında da uzmanlık gelmektedir. Şirketimiz evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için yardımcı araç ve gereçlerin seçiminde, personel alımında, şirket politikalarının belirlenmesinde her zaman titizlikle davranmaktadır. Bu bileşenlerin tamamı iyi bir şekilde bir araya geldiğinde oraya kaliteli hizmet çıkma ihtimali de yükselmektedir. Tüm bunların yanında hem personel tecrübesi hem de şirketimizin deneyimi birleştiğinde eksiksiz bir şekilde nakliyat yapabilmekteyiz.

Personellerimizin tecrübesi en çok eşyaların taşınmasında ve ürünlerin sökülüp montajlanmasında avantaj sağlamaktadır. Bir nakliyatın kaliteli olabilmesi için de bunlar son derece önemlidir ve doğru adımlar ile yapılması gerekmektedir. Ekiplerimiz eşyaları taşırken özenle hareket eder. Büyük eşyalar için ayrı taşıma yöntemleri kullanır. Eğer bu büyük eşyalar binadan taşınamayacak şekilde geniş ise veya bina içi bu eşyaların sığabileceğinden dar ise asansör sistemi kullanır. Firmamızda büyük ve küçük ölçekli asansör sistemleri bulunmaktadır. Hangisine ihtiyacı varsa bunlar anında kurulur. Bu eşyaların zarar görmemesi için gereklidir ve kurulacak sistemin verimli kullanılması ile işler bina içinde taşımaya göre çok daha kısa sürede tamamlanır.

Kanlıca Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat içinde diğer bir konu ise küçük eşyaların taşınmasıdır. Evini taşımak isteyen müşterilerimiz genelde ufak eşyalarını bir koli içine yerleştirir. Koli içine yerleştirirken düzenli olunması halinde eşyalar daha kolay taşınır ve eşyaların dağılması önlenir. Nakliyat şirketi ise bu kolileri düzenli ve kırılmayacak şekilde taşımalıdır. Özellikle mutfak araç ve gereçleri araçlarda özel olarak konumlandırılmalıdır. Bu sayede yolda devrilmesi engellenir. Devrilmesi dışında diğer eşyaların çarpması durumunda kırılması önlenir.

Tuğcular Nakliyat şirketi olarak personellerimizin tecrübesi ile bu kolileri en doğru şekilde taşıyacak araçlara yerleştiriyoruz. Koliler için asansör sistemi kullanmak yerine bina içinde indirmek, bina içinden indirirken aynı zamanda asansör ile büyük eşyaları indirmek nakliyatın süresini kısaltır. Ancak bu kolilerin doğru şekilde paketlenmesi ve dağılmaması gerekir. Dağılabilecek kolilerin nakliyatı yavaşlatması ve sürecin uzatması olağandır. Burada iki önemli nokta vardır. Birincisi eşyaların doğru şekilde kolilere yerleştirilmesidir. Koliye çok fazla eşya koymak dağılmasına neden olur. Bu nedenle yeteri kadar eşyayı aynı koliye koymak gerekir. Benzer eşyaları aynı koliye koymak, taşındıktan sonra yeni eve yerleştirirken de kolaylık sağlar. Ayrıca kolilerin ağzı iyi kapatılmalıdır. Koli bantları ile kolinin zayıf yerleri güçlendirilmelidir.

Nakliyat Şirketi Kanlıca

Diğer bir nokta ise nakliyat şirketi personellerinin kolilerin durumunu anlayabilmesidir. Dağılmaya müsait koliler ayrıca yeniden ambalajlanmalıdır. Bu sayede taşırken eşyaların düşmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Özellikle kırılacak ürünler için bu işlem yapılmalı ve üzerine not yazılmalıdır. Bu sayede nakliyat aracında en doğru yere bu ürünler yerleştirilebilir ve güvenle taşınabilir.

Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat döneminde ambalaj ve paketleme konusunda oldukça kaliteli ürünler kullanmaktayız. Personellerimizin kolilerin dağılmasını önlemek için bu ürünleri kullanmaktadır. Ambalajlarımızın cam ve porselen ürünlerin darbelerden zarar görmesini de önlemektedir. Kolilerin dağılmasını önlemek için ekiplerimiz gerektiğinde koliyi tamamen iptal ederek, yeni bir paket ile bu eşyaları araçlara yüklemektedir. Firmamızın izlediği tüm adımlar sizlerin daha sorunsuz bir şekilde ev taşımanızı sağlamak içindir ve bunları yapmak için masraftan kaçmamaktadır.