Merkezi İstanbul’da bulunan nakliyat şirketleri olarak, İstanbul içi ve İstanbul dışında senelerdir nakliyat ihtiyaçlarına pratik çözümler getirerek, herkes için en doğru nakliyat hizmetini sunuyoruz.

Nakliyat alanı çok geniş olduğundan, gelen talepler birbirinden farklı olduğundan farklı farklı yöntemlerin izlenerek süreçlerin yönetilmesi gerekir. Bunu yapacak olanlar ise nakliyat personelleridir. Taşınma sırasında aksilik yaşanmaması için gereken önlemler personeller tarafından alınmalıdır. Bu önlemlerin içine paketleme, ambalaj kullanımı, eşyaların güvenliği, nakliye aracına indirilmesi, kullanılacaksa asansör sisteminin doğru kurulması ve özenle taşınması, gidilecek adreste eşyaların yeniden taşınması gibi pek çok detay girmektedir.

Evden eve nakliyat alanı genelde bu aşamalardan oluşur ve personellerin tecrübesi bu dönemin daha iyi ilerlemesini sağlar. Daha iyiden kasıt ise ilk olarak eşyaların zarar görmemesi ikinci ise olabildiğince hızlı davranmaktır.

Nakliyat Şirketi

Bunların yapılabilmesi ise tecrübe ile doğru orantılıdır. Profesyonel ve sektörde uzun senelerdir yer alan nakliyat şirketleri de bunu bildiklerinden personel seçimlerinde bu detayları göz önüne almaktadır. Firmamız da aynı şekilde tüm personellerini deneyimli kişilerden seçmektedir. Her biri nakliye piyasasına yılları vermiş kişilerdir. Bu deneyimleri sayesinde her zaman kaliteliyi yakalamayı da başarmaktadırlar.

Firmamız, nakliyat şirketleri içinde kurumsal yapısını yıllar öncesinde kuran yerlerden bir tanesidir. Dikkat ettiğimiz konulardan biri nakliyat yaparken bunları evrensel standartlara uygun şekilde gerçekleştirmektir. Kurumsallığın bir gereği de budur. Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması kolaydır ancak bunları belli bir düzen içinde; müşterinin mağduriyet yaşamadan hem şirkete hem de hizmeti alan kişinin maddi kayıp ile karşılaşmadan nakliyatın tamamlanması zordur. Bunlar için titiz çalışmak son derece önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Firmamız bu titiz çalışmayı gerçekleştirmek için nakliyat öncesinde eşyaların durumunu incelemektedir. Ekspertiz adı verilen bu çalışma hem hizmeti alanlar hem de nakliyatı gerçekleştirecek personellerin avantaj sağlamasına imkan vermektedir. Yapılan ekspertiz ile eşyaların hangi araçlar ne kadar sürede taşınabileceği anlaşılır. Bunun bilgisi hem müşteriye hem de ertesi gün gelecek olan personeller ile paylaşır. Gelecek olan ekipler o eşyaları en uygun şekilde taşımak için yanına gereken tüm araç gereçleri alarak hazırlarını yapar. Bu sayede eve gelindiğinde ne yapsak diye düşünerek zaman kaybedilmez ve hızlı şekilde eşyalar indirilir. Eşyaların hangi düzende araçlara konulacağı da önemlidir. Özellikle parça taşımacılık hizmeti alındığında eşyaların gidilecek yol üzerinde doğru şekilde dağıtılması için doğru sıra ile araçlara yerleştirilmesi gerekir.

Şehir İçi Nakliyat

Nakliyat şirketleri içinde farklı çözüm önerileri ile müşterilere yaklaşan yerlerden biriyiz. İster şehir içi nakliyat alın isterseniz şehir dışında bir yere eşyaları göndermek isteyin firmamızda size uygun bir nakliyat paketi mutlaka olacaktır. Göndereceğiniz eşyaların boyutuna, ağırlığına ve hacmine göre uygun kampanyalardan yararlanabileceğiniz çözümlerimiz, en uygun fiyata taşınmanıza yardımcı olacaktır.

Firmamızda şehir içi ve şehir dışı için çok uygun fırsatlarla ile alabileceğiniz hizmetler bulunmaktadır. Sadece evden eve nakliyat değil; diğer alanlarda da bu fırsatlardan yararlanarak hem kaliteyi hem de ekonomik fiyatlara bir arada ulaşabilirsiniz. Şehir içinde sadece kendi eşyalarınızı değil, bir yerden eşya getirtmek istediğinizde de bize ulaşabilirsiniz. Bazı eşyaların kargoya verilmesi mümkün olmadığından pek çok kişi nakliye araçları ile bu ihtiyaçlarına cevap bulmaktadır. Firmamız da bu hizmeti sağlayan yerlerden biridir. Farkımız ise bunu hem uygun fiyata yapmak hem de iş küçük diye düşünmeden standart nakliye kuralları ve güvencesi ile bu nakliyeyi tamamlamaktır.