Ev toparlama işi, taşınma döneminin en zahmetli süreçlerinden biridir. Eşyaların teker teker indirilmesi, onların yerleştirileceği kolilerin bulunması, sonrasında onların yerleştirilmesi ve bantlanması oldukça zorlayıcıdır. Her şey doğru yapılsa bile mutlaka bazı koliler yırtılacak ve içindeki eşyalar dökülecektir. Bunlarla uğraşmak zaman kaybedilmesine neden olacaktır. Onun yerine eşyaların paketlenmesi işini taşıyıcı firmayla yapmak daha doğru olabilir. Üstelik bunlarla zaman kaybetmek istemeyenler, uğraşmak istemeyenler için de paketlemeli taşımacılık oldukça faydalı bir işlemdir. Evden eve nakliyat özelinde şirketimizin sunduğu paketlemeli taşımacılık ile hiçbir şekilde eşyaları paketlemek ile uğraşmadan ekiplerimizin güvenle yapacağı işlemler ile kolayca yeni evinize doğru yola çıkabilirsiniz.

Evden eve nakliyatta uygulanan paketlemeli taşımacılık doğru ve planlı şekilde yapıldığında neredeyse yarı yarıya zamandan tasarruf sağlanır. Çünkü doğru paketleme yapıldığında eşyalar daha kolay ve hızlı taşınabilir hale gelir. Bunları kendiniz yapabileceğiniz gibi firmamız ile de yapabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ile evden eve nakliyat ve paketlemeli nakliyat hizmetlerimiz ile taşınabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Ekiplerimiz büyük eşyalar için de ayrı bir ambalaj kullanır. Bunlar korunaklı ve suya karşı dirençlidir. Yağmurlu günlerde eşyaları korur ve darbelere karşı zarar görmesini engeller. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar için bu ambalajlama çok önemlidir.

Bunlar dışında ekiplerimiz alınan beyaz eşyaların kurulumunu da yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinin önemli bir parçası da alınan eşyaların aynı şekilde yeni eve teslim edilmesi ve çalışır şekilde teslim edilmesidir. Yapılan kurulumlar ile ayrıca makinelerin sağlamlığı da test edilmiş olur.

Eşyalara karşı sigorta yaptırmak sizlerin sonrasında maddi zarara uğramanıza neden olacak faturalar ile karşılaşmanızı engeller. Şirketimiz her zaman müşterilerinin yanında durmaktadır ve memnuniyeti sağlamak adına her güvenceyi koşulsuz ve bedelsiz olarak sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık da bu hizmetlerimizden biridir ve ücretsizdir.

Sigortalı taşımacılık ile eşyaların güven içinde nakil edilir ve sorun çıkması durumunda bunun karşılığı sigortadan karşılanır. Özellikle yıllar öncesinde sigortalı taşımacılık yaygın olmadığından birçok kişi eşyaların zarar görmesinden, çalışmamasından ya da bir şekilde eksik getirilen eşyalardan dolayı mağduriyet yaşamaktaydı. Günümüzde ise sigortalı taşımacılık herkesin uygulaması gereken bir uygulama haline gelmiştir. Modern nakliyat denilince akla gelen, müşteriye sunulacak güvencelerin başında sigorta gelmektedir.

Kalamış Nakliyat Şirketleri

Firmamız modern nakliyatın gerektirdiği ne varsa eksiksiz yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık da bunlardan biridir. İster tek parça eşya gönderin ister büyük bir nakliye aracı dolu eşyanız olsun her biri teker teker kontrol edilerek sigorta kapsamına alınır. Modern ve teknolojik ürünlerimiz ile eşyaların güvenliğini en üst düzeyde sağlasak da bu garantiyi sizlere her işte vermekteyiz.

Firmamızdaki nakliyat araçlarının tümü modern ve nakliyat ihtiyaçlarının tamamına cevap verecek kalitededir. Bakımları her zaman yapılıdır. Bununla birilikte taşınma sırasında kullanılan tüm ürünler son modeldir ve teknolojik özelliklere sahiptir. Bu, yapılan işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlarken daha iyi sonuçlar alınmasının da önünü açmaktadır. Bu ekipmanları kullanan personellerimiz de verim açısından katkı vermektedir. Tecrübeleri ve bilgileri sayesinde montajlama, beyaz eşya kurulumu, dolapların sökülmesi ve montajlanması gibi alanlarda kaliteli bir hizmet sunar.

Firmamızın evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyata vermesinin nedeni sizlerin profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlara da alabilmenizi sağlamaktır. İlk hedefimiz müşterilerimizin işini en üst düzey kalitede yaparak onları kazanmaktır. Uygun fiyatların yanında dönem dönem gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat kampanyalarımızı da internet sitemizden takip edebilirsiniz.