Nakliyat alanında karşılaşılan problemlerden biri eşyaların alınırken ya da adrese götürüldüğünde çıkartılırken binanın dar olması nedeni ile işlemlerin yavaş ilerlemesidir. Nakliyat alanında bu tür problemler sıklıkla görülebilmektedir. Bunların çözümü ise firmalara göre değişir. Firmanın elindeki imkanlara göre geliştirebileceği yöntemler ile eşyalar bir şekilde daireye çıkartılır. Burada eşyaların bir şekilde çıkarılması aslında bu hizmetten yararlanan insan için pek de güvenilir bir cümle değildir. Evden eve nakliyat içinde pahalı eşyaları da bulunduran bir alandır ve özellikle beyaz eşyalar uygun olmayan şartlarda binadan indirildiğinde ya da çıkarıldığında ciddi maddi hasarlara neden olabilir.

Kadırga Evden Eve Nakliyat Firmaları

Belirttiğimiz gibi her firmanın bu konuda çözümü farklıdır. Ancak eşyaların zorla da olsa bina içinden taşınması muhtemelen eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Peki, bu durumda ne yapılmalıdır?

Bu gibi sorunları yaşamamak için kurumsal ve profesyonel şekilde iş yapan şirketleri tercih etmek gerekir. Bizim gibi yaptığı her işlemde müşterilerin memnuniyetini düşünen firmalar, bu gibi sorunlar karşısında en doğru yöntemi bulacaktır. Tabi ki burada firmanın sahip olduğu imkanlar da belirleyicidir.

Ev Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliyat alanında senelerdir birçok kişi ile çalıştık ve Türkiye’de yapılan bina tasarımlarının birçoğunu gördük. Buralarda çok fazla çalışmış olmamız nedeni ile personellerimiz daha ilk andan binanın içeriden taşıma yapmak için uygun olup olmadığını anlar. Bu anda firmamız asansör sistemi kullanmayı önermektedir. Asansör sistemi bina içine hiç karışmadan bina dışından eşyaların taşınmasına imkan verir. Özellikle beyaz eşyalar, koltuk takımları, yatak ve baza gibi büyük eşyalar asansör ile taşındığında darbe ile karşılaşmayacağı için zarar görmez.

Firmamız en yüksek katlara bile rahatlıkla asansör kurmaktadır. Bazı binaların her noktası asansörü kurmak için uygun değildir. Asansör sistemi kurulurken risk almadan en güvenli ve kolay taşınabilecek yere kurulmalıdır. En kısa yoldan asansörlü taşımacılık yapmak için güvenliği tehlikeye atmak doğru değildir.