Kadıköy evden eve nakliyat adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’da en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Başladığımız günden bu yana işimizi; profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle ve müşteri memnuniyeti ile yapmaya özen gösteriyoruz. Ev taşıma, ofis değiştirme, nakliye işlemlerini en doğru şekilde yapmak için bizler her zaman buradayız. Tavsiye ve önerileriniz bizler için her zaman en ön sırada geldiğini unutmayın.

Bazı sebeplerden dolayı ev veya ofis değiştirmeniz gereken durumlarda içinize bir kurt düştüğünü az çok tahmin edebiliyoruz. Taşınma esnasında beyaz eşyaların çizileceğini, mutfaktaki tabak ve çanakların kırılacağını, mobilyalarınızın zarar göreceğini göz önünde bulundurarak geceleri yatamayacak hale geldiğiniz olmuştur illa ki. Fakat bu kadar tedirginliğe hiç gerek olmadığını söylesek bizce yeridir. Neden mi? Çünkü bizler sizlere en iyi hizmeti en doğru şekilde vermek için uzman ekibimizle bu işi yapmaya özen gösteriyoruz.

 Kadıköy Eşya Taşıma

Aklınızda bulunması gereken önemli bir detay vardır. Nakliye işlemlerinden önce mutlaka eşyalarınıza göz gezdirip; nereden nereye taşınacağı bilgisini yetkili kişilere vermeden nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeyin. Çünkü bunun sonucunda tatsız durumların meydana geleceği an meselesi. Eşyalarınızı görmeden sizlere fiyat biçen veya sonrasında “hallederiz sıkıntı etmeyin” diyen insanlarla iş yapmanın doğru olmadığını biliyoruz. Sonrasında ederinden fazla yüksek fiyat söylerler ve iş işten geçmiş olacak. Bu yüzden nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka bu aşamalara dikkat ediniz.

 Kadıköy Ofis Taşıma

Ev taşıma ile kendimizi sınırlandırmadan daha geniş alanlarda hizmet verebilmek adına işyeri ve ofis taşıma durumlarında da bizlerden hizmet ve bilgi almak için bir telefon kadar uzağınızdayız. İşyeri ve ofis taşıma artık ev nakliyat sektörün içine girmekte. Ofis ve ev nakliyatın arasında bir fark varsa oda eşyaların büyüklüğüdür. Özel iş yeri veya resmi iş yeri fark etmeksiniz hizmetin en iyisini en doğru şekilde yapıyoruz. Burada evrak, belge kaybolmaz, eşyalar zarar görmez.

 Kadıköy Sigortalı Nakliyat

Diğer taşıma hizmetlerinde de olduğu gibi bizlerde sigortalı taşıma sözleşmesini imzalıyoruz. Eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz için güvenliği bizden sorulur. Fakat her zaman yaptığımız gibi nakliye öncesinde sizlerle önceden belirlemiş olduğumuz ücret üzerine sigorta poliçesini imzalıyoruz. Herhangi bir aksaklık durumunda yapılması gereken şeyleri belgeye dökerek; doğru yerde olduğunuzu sizlere göstermeye çalışıyoruz. Sigortalı sözleşmeyi imzalarken sizlerden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. En doğru taşıma şekline özen gösteren bir firma olarak sizlere hizmet vermek için her zaman varız.

 Kadıköy Asansörlü Nakliyat

Bazen yüksek katlarda oturmak istersiniz de nakliye esnasında eşyalarınız zarar görecek diye alt katları seçmeye özen gösterirsiniz. Aslında böyle şeylere hiç gerek yok. Sizler bizleri tercih ettiğiniz sürece isterseniz onuncu katta oturun. Bizlere emanet etmiş olduğunuz eşyalara zarar vermeden istediğiniz katlara kolaylıkla çıkarıyoruz. Asansör Nakliyat sistemi sayesinde nakliye işlemlerini kolay hale getiriyoruz. Burada ‘mobilyam merdivenlerde zarar gördü, porselen takımım bilmem kaçıncı katta düştü kırıldı, eşyalarım zarar gördü’ sözlerini sarf edip, canınızı sıkmamanız için bu tür durumları ortadan kaldırmak adına rahatlıkla bu işlemleri bizler gerçekleştiriyoruz. Garanti veriyoruz gönül rahatlığıyla istediğiniz katlarda, istediğiniz yerde oturabilirsiniz.

 Kadıköy Şehir içi Nakliyat

Taşıma işlemlerinden önce eşyalarını doğru ve sağlam şekilde paketleyip hazır hale getirmek en sağlıklı durum haline gelir. Sizler bu işlemi yaptığınız takdirde; taşınma daha hızlı ve kolay gerçekleşecek ve mağdur olmayacaksınız. Taşıma esnasında her ihtimali göz önünde bulundurup; herhangi bir hasar meydana gelecek durumlarda kırılacak, dökülecek şeylerin önüne geçmek gerekir. Şehir içi nakliyat için belirlenen ücretlerimizde farklılık olacağından dolayı bizimle iletişime geçip daha geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile Şehirler Arası Taşıma

Şehir içi veyahut şehirler arası fark etmeksizin her türlü hizmeti siz değerli müşterilerimiz için vermekten dolayı mutluluk duyarız. Eşyalarınızı bizlere emanet edin; sigorta poliçemizde sizlere çıkardığımız faturayı imzaladıktan sonra gönül rahatlığıyla çayınızı yudumlayıp, eşyalarınızın nakliyatının bitmesini bekleyin sadece.

Gün, yer, saat fark etmeksizin 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim adreslerinden bizlere ulaşarak daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlandırma ve nakliyede doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Soru ve görüşlerinizi bizlere bildirdiğiniz takdirde bunlara yer vermeye özen gösteririz. Daha detaylı bilgi için bizleri ziyaret edin, bir çay ikram etmek isteriz.