Evinizi taşımanın birden fazla yolu vardır. Bunlar şehir içi taşıma mı yoksa şehirler arası taşıma mı olacak ona göre değişiklik gösterir. Her iki alan için de farklı şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bunun için Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketleri tercih etmeniz gerekir. Seçeceğiniz şirketin sağladığı imkanlara göre şehir içi veya şehir dışı eşyalarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Tuğcular Nakliyat, her iki alanda da hizmet sunan ve bunu kaliteli bir şekilde yapan nakliyat firmasıdır. Nakliyat şirketleri içinde kurumsal yapısını sağlayan ve bununla gurur duyan firmamız, bunun gerekliliğini de yerine getirmektedir. Bizimle çalışmaya karar vermenizin ardından hemen çalışmalar başlatılır. Uygun olan ekipler adresinize yönlendirilir.

Bu en fazla bir gün içinde gerçekleşir. Adresinize ulaşan ekipler, eşyaları taşımadan önce birtakım incelemeler yapar. Bu incelemelerde eşyaların hangi nakliye aracı ile taşınmasının uygun olacağına karar verir. Bu kararı alırken her detayı göz önüne alır. Sizin için eşyaların güvenliği son derece önemli olduğu bir gerçektir. Hem şirket hem de ekip üyeleri bunu çok iyi bilmektedir. Bu nedenle en ufak detayları bile göz önüne alarak, eşyalar en korunaklı olacak şekilde nasıl taşınacaksa o aracın tahsis edilmesini şirkete iletir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat alanında bu incelemeye ekspertiz denilir. Ekspertiz hizmetleri bazı şirketler tarafından ücretli olarak verilirken, firmamız sizlerin en iyi hizmeti alabilmeniz için bunu her işinde ücretsiz biçimde sağlamaktadır.

Çünkü, bu kaliteli hizmet ile beraber aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet almanızı da sağlamaktadır. Bu durumda, herhangi bir ek ücret ödememek için ekspertiz almak istemeyen kişilerin olmaması için ve herkes için aynı kalitede hizmet sunabilmek için bunu ücretsiz biçimde yapmaya devam etmekteyiz.

Ekspertiz Evden Eve Nakliyat

Ekspertiz ile doğru nakliye aracı seçimi yapılması mümkün hale gelir. Özellikle 3+1 evlerde bu durumun önemi daha da artar. Genelde 1+1 veya 2+1 evlerin eşyaları orta boydaki bir nakliyat aracına sığar. Bazı durumlarda evdeki eşyalar bu araç için bile az gelebilir. Bu noktada ekspertiz ile sizlere daha uygun fiyata Evden Eve Nakliyat hizmeti almanız için çeşitli öneriler sunulur.

Bunlardan biri de parça taşımadır. Bu yöntem ile sizin gibi az eşyası olan ve orta boydaki bir nakliyat aracını dolduracak eşyası bulunmayan başka bir kişi ile aynı aracı kiralamanız yöntemidir. Sizinle aynı güzergahta Evden Eve Nakliyat yapacak olan bir başkası ile ortak şekilde bunu yapmak masrafları çok daha aza indirecektir. Şirketimiz parça taşımacılık konusunda oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Ev Taşıma Fiyatları

Evden Eve Nakliyat için son derece önemli bir alan olan parça taşımacılık için gerekli bilgi ekspertiz sonrasında tarafınıza iletilecektir. Bu noktada seçiminizi yapabilir ve isterseniz tek isterseniz parça taşıma yöntemi ile uygun fiyata ev nakliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Ekspertiz çalışması yapılmadığında doğrudan orta boy veya büyük bir nakliyat aracı tahsis edilir. Bu durumda eşyalarınız az ise daha fazla ödeme yapmak durumunda kalırsınız.

Parça taşıma için öncesinde bir plan yapılması gerektiği için eşyalarınız az olsa bile parça taşıma yöntemini o andan itibaren kullanamazsınız. Şirketimiz bu nedenle ekspertize son derece önem vermektedir. Sizlerin tamamen faydanıza olacak bu yöntem ile en iyi hizmeti alırken en uygun ve ekonomik fiyat ile Evden Eve Nakliyat gerçekleştirebilirsiniz.