Ihlamur Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile binlerce kişinin ev taşımasına destek olduk ve binlercesine de olmaya devam edeceğiz. Şirketimiz, herkesin kaliteli hizmet ile evini taşıması adına birçok yenilik geliştirmiş ve bunları kurumsal seviyede ilerletmektedir. Bu şekilde yapılmadığında bazı sorunların çıkacağı bilmekteyiz. Tersi durumda eşyaların zarar görmesi, zaman kaybı, farklı sorunlar çıkabileceğinin farkındayız.

Ihlamur Evden Eve Nakliyat

Bunlar hizmet alan kişiler için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunların yaşanmaması için ciddi ve profesyonel kişiler ile çalışılması gerekir. Profesyonel bir çalışma ile işin ne kadar sürede biteceği, ne kadar tutacağı ve hangi hizmetleri kapsayacağı bellidir. Örneğin, bir Evden Eve Nakliyat için asansör sistemi kurulacaksa bunun hizmet içinde olduğu ve fiyatı aktarılmalıdır. Eşyalar alınmaya gelindiğinde veya ulaşılan yerde asansör kurulması gerektiği söylenip ek ücret talep etmek doğru değildir.

Evden Eve Nakliye Şirketleri

Şirketimiz bu gibi sorunlar ile karşılaşmanızı istemediğinden ve işinde öncelikle müşteri memnuniyetini aradığından işi başından sıkı tutar. Planlar öncesinde yapılır. Nakliyatın tüm detayları belirlenir ve bu doğrultuda hareket edilir. Size verilen tarih ve gün içinde eşyalar alınır. Alınan eşyalar yine öncesinde planlandığı zaman aralığında nakliyat aracına indirilir. İndirilmeden önce yine ekspertiz sayesinde gerekli ambalaj malzemeleri de kullanılır.

Ihlamur Sigortalı Nakliyat

Avantajlı olacak bu uygulamalar ile şirketimiz yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Ek ücretler istemeden, verilen gün ve tarihte adreste olarak işlemleri başlatır ve yürütür. Yine size söz verilen tarihte adrese ulaşım sağlanır ve eşyalar yeni evinize çıkartılır. Şirketimizin bu konuda gösterdiği hassasiyet, anlaşılan tarihler arasında Evden Eve Nakliyatın tamamlanabilmesinin önünü açmaktadır. Şirketimiz politikaları ile bunu başarmak bizim için artık standart haline gelmiştir.

Şirketimizin yaptığı işe alımlar da bu çizgidedir. Bizim profesyonel çalışmamıza uyum sağlayacak, işinde uzman olan kişiler tercih edilmektedir. Şirket tarafından Evden Eve Nakliyat için ne kadar profesyonel hazırlık yapılırsa yapılsın, tüm planlar hazırlansa da onları uygulayacak olan nakliyat ekipleridir. Bu nedenle kaliteli hizmetin önemli bir ayağı da personellerdir.