Eşyaların paketlenmesi düzgün şekilde yapıldığında ciddi kazanımlar elde edilir. Öncelikle eşyaların doğru paketlenmesi ile yolda dağılması, zarar görmesi önemli ölçüde engellenir. Bunu yaparken doğru ve kaliteli kolilerin, paketleme malzemelerinin kullanılması da gerekir. Bunları herkes sahip olamayabilir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak özel ürünlerin evde bulunması da anlamsız olabilir. Bu nedenle nakliyat şirketlerinden destek almak gerekebilir. Şirketimizde en kaliteli ürünler ile paketleme yapabilecek kadar ürün vardır. Her boyuttaki eşya için doğru ürünlerle sunduğumuz paketlemeli Evden Eve Nakliyat hizmeti ile senelerdir sizlere hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz, paketlemeyi yaparken gösterdiği özen ile sorunsuz işlere imza atmaktadır ve bunu yaparken hız konusunda da başarı sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Paketlemesi yapılan eşyalar farklı yöntemler ile nakliyat araçlarına yüklenir. Evden Eve Nakliyat için genelde büyük nakliyat araçları tercih edilir. Özellikle 3+1 evler için donanımlı ve kapasitesi büyük olan araçlar kullanılmalıdır. Bu sayede eşyaların sıkışması söz konusu olmaz. Eşyalar daha rahat biçimde araçlara yerleştirilir. Şehirler arası nakliyat gibi mesafeni arttığı ve yolların türlü zorlukları barındırdığı işlerde eşyalar daha güvenli şekilde kalmış olur.

Şirketimizde büyü ve donanımlı nakliyat araçları bulunmaktadır ve bunları kullanmada mahir olan şoför ve ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın korunmasını ve zarar görmemesini garanti etmektedir. Özellikle bunun yanında asansörlü taşıma yapıldığında en güvenilir şekilde eşyalar araçlara yüklenebilir. Eşyalar araçlara yüklenirken asansör sistemi kullanmak işin kısa sürede bitmesini de sağlamaktadır.

Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat prensibi ile hareket eden şirketimiz, evden eve sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Paketleme hizmeti aldıysanız süreç bununla beraber başlar. Son ürün eve çıkartılana kadar bu süreç deva eder ve eşyalar sigorta garantisi ile taşınmış olur.

Sigortalı taşımacılık Evden Eve Nakliyatta mutlaka kullanılmadır. Modern anlayıştaki şirketler bunu zaten işin başından itibaren belirterek yapmaktadır. Firmamız da bu modern şirketlerden biri olarak, istisna göstermeden, tek parça eşyalar da dahil olmak üzere sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Sizde sigortalı olarak evinizi taşımak ve profesyonel bir şirket ile çalışmak isterseniz bizi hemen arayın ve uygun fiyat teklifleri ile evinizi taşıyın.