Harem Evden Eve Nakliyat şirketimizin şehir içi nakliyat ile başladığı piyasaya, şehirler arası nakliyat ile senelerdir devam etmektedir. Çok uzun zaman önce İstanbul’da başladığımız nakliyat sektöründe giderek büyüdük. Evden Eve Nakliyat haricinde diğer nakliyat alanlarında da aktif olarak çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı yaptık. Şu an için Türkiye’nin her şehrinden bizi arayarak Evden Eve Nakliyat hizmeti alabileceğiniz gibi ofis taşımacılık, mağaza taşımacılık, sanayi ürünleri nakliyatı, parça taşımacılık gibi ihtiyaçlarınızda da uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Sizden gelen talepler sonrasında bir değerlendirmenin ardından size sunacağımız hizmetler tarafınıza sözlü olarak iletilir. Bu önemli bir aşamadır. Hem şirketimiz hem de sizler ne gibi bir hizmet ile karşı karşıya kalacağını ve bunun karşısında ödenecek tutarı bilir. Sizin isteklerinizi ve daha kaliteli bir hizmet almanız için gerekli olan uygulamaları göz önüne alarak ekspertiz göndermekteyiz. Evinize gelen uzmanlarımız yaptığı incelemeden sonra sizin taleplerinizin uygunluğunu da inceler.

Bu sırada yaptığınız taleplerin uygun olup olmadığına, daha iyi bir seçeneğin olması durumunda bunun teklifini yaparak bir teklifte bulunur. Onayınızın alınmasının ardından şirketimiz ile bir ortak tarih belirlenir ve eşyalarınızı almak için bir ekip bu tarihte yönlendirilir.

Evden Eve Sigortalı Nakliye

Yaptığımız bu ön çalışma ile nakliyat aracı, gerekli donanımsal araçlar, ekip ve nakliyatta kullanılacak ambalaj, naylon ve paket gibi detaylar belirlenmiş olur. Uzmanlarımız bu araç gereçleri de yanına alarak belirlenen tarihte adresinizde olur. Önceden belirlenen bir şekilde asansör ile taşıma yapılacaksa yine bu sistem hazır şekilde tutularak işlemler başlatılır.

Asansör ile Evden Eve Nakliyat çok daha hızlı bir şekilde bitmektedir. Asansör sistemi sayesinde eşyaların hasar alması riski de ortadan kalkmaktadır. Asansör sistemi, bina içine hiç karışmadan doğrudan balkondan eşyaların bir sisteme yüklenerek aşağıya indirilmesidir. Bu özellikle 5. Kat ve sonrası için ciddi avantajlar getirmektedir.

Eğer site içerisinde oturuyorsanız daha aşağı katlarda da bu sistemin kullanılmasını talep edebilirsiniz. Site içinde kurallar nedeni ile bina içinde taşıma yapılması yasaklandığı yerler olduğundan, bu sistemin kurulması zorunludur. Bu tür bilgileri almak ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için dilediğiniz an 532 305 45 49’u arayabilirsiniz. Telefon hattımızdan mesaj atabilir bunun haricinde web sitemizden de iletişim kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Harem Evden Eve Nakliyat hizmetimizin yanında isterseniz paketlemeli taşımacılık da alabilirsiniz. Eşyalarınızı uzmanlarımız ile koruma altına almak isterseniz, aradığınız hizmet tam olarak da budur. Ayrıca başka bir konu ile uğraşmanıza gerek kalmadan evinizi kısa sürede taşımış olursunuz.

Ev taşıma noktasında sizlerden aldığımız geri dönüşlerde zorlanılan kısmın genelde eşyaların toparlanması konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada yeteri kadar koli bulunamaması, bulunan kolilerin yeteri kadar dayanıklı olmaması gibi nedenler ile eşya topla dönemi gerçekten çok zahmetli bir sürece dönüşebilmektedir. Bu gibi zahmetli uygulamalar ile uğraşmak yerine Harem paketlemeli taşımacılık hizmetimi alabilirsiniz.

Harem Paketlemeli Taşıma

Ekiplerimiz kullandığı malzemeler ile birlikte en dayanıklı olacak şekilde eşyaları paketler. Bu sayede yol boyunca hiçbir dağılma, kolinin patlaması, yanlış eşyaların aynı yere konmasından dolayı kırılma ya da çatlama olması gibi maddi zararlar da ortadan kalkar. Ayrıca paketleme konusunda uzman olan ekiplerimiz bunu çok kısa sürede tamamlar. Her biri nakliyatın tüm inceliklerini ve pratik yöntemlerine hakim olduğundan, doğru ve hızlı bir uygulama ile evdeki bütün eşyaları çok kısa sürede paketler.

Doğru yapılan paketleme aynı zamanda daha kolay araçlara yüklenilmesini sağlar. Yanlış eşyaların bir arada paketlenmesi fazladan koli çıkmasına, kalabalık olmasına neden olacağından bu süreç normale göre uzar. Bu nedenle firmamız paketlemeli taşımacılık ile birlikte Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmanızı önermektedir.